Chcemy kobiecych kobiet, a nie chłopczyc.

Dzisiejszy tekst jest pewnego rodzaju manifestacją tego co się dzieje w dzisiejszym świecie. Wiele rozkminiałem na temat relacji damsko-męskich, dużo rozmawiam z ludźmi, z kobietami, z mężczyznami i czuć pewnego rodzaju rozczarowanie. Rozczarowanie mężczyznami u Kobiet i v-ce versa. Kobiety narzekają, że „na rynku” został tylko towar gorszego sortu. Co jest temu winne? Wszystko się popierdoliło i kobiecość czy męskość niewiele już się różnią. Wiele Kobiet potaknęło: tak, tak, TAK! Po dłuższym namyśle stwierdziłem, że wiele jest przyczyn, ale po rozmowie z pewną inspirującą Kobietą doszedłem do wniosku, że oto:

Kobiety stały się bardziej męskie niż powinny. Proces ewolucyjny się zaburza!

Czym jest kobiecość?

Uwielbiam kobiecość. Uwielbiam w pełni tego słowa znaczeniu gdy widzę w Kobiecie wyraźne cechy żeńskie. Zarówno w wyglądzie jak i zachowaniu, ale rzeczywiście coś tu jest kurwa zdrowo nie tak. Pragniemy delikatnych, kobiecych Kobiet, ale z własnym zdaniem. Widzę co się dzieje, bo nawet patrząc na CV młodych ludzi z pokolenia Y to Kobiety wypadają zdecydowanie lepiej, mają lepsze doświadczenie zawodowe, chcą się bardziej rozwijać. Przyjmują męskie cechy, a później… mają ogromny ze znalezieniem sobie mężczyzny bardziej męskiego od siebie samej. Manifestujące za wszelką cenę swoją siłę i niezależność.

Co najbardziej w dzisiejszych kobietach wkurza?

Wkurwiają mnie dwa typy Kobiet najbardziej:

– Silne, niezależne, zdecydowane które na siłę pokazują jakie to one są samowystarczalne.

– Niepewne siebie, nieśmiałe, bez własnego zdania, dające sobą pomiatać na maxa

Może i mam nowoczesne myślenie na temat relacji, Kobiet itp., ale w wielu kwestiach pozostaję wciąż konserwatywny. Niech Kobiety dadzą mężczyznom być mężczyznami! Owszem pewność siebie u kobiety jest bardzo sexy, ale we wszystkim trzeba mieć umiar.

 

WYGLĄD

Tak! Lubimy gdy Kobieta jest ubrana bardzo kobieco, seksownie. Podkreśla swoje kobiece kształty i odsłania to co ma do pokazania najlepszego. Denerwują mnie głosy dotyczące tego, że to traktowanie kobiet jako obiektów seksualnych – i bardzo dobrze! Tak było jest i ma być.

Lubimy kiedy zakładacie seksowne, dopasowane sukienki, spódnice. W spodniach też jest fajne, ale takie które mogłaby założyć tylko Kobieta! Lubimy kiedy macie długie włosy, pomalowane paznokcie, pomalowane usta. Lubimy kolor czerwony na ustach, na paznokciach, bo jest bardzo symboliczny. Namiętny. Możecie mieć włosy proste, kręcone byle były Kobiece! Nie cierpimy, gdy chodzicie w rozciągniętych swetrach, gdy ukrywacie swoją kobiecość. To takie normalne, że podobają nam się Kobiety, które są tak ultra różne od nas.

Spędzajcie czas na przeglądaniu sklepów internetowych, chodząc po centrach handlowych w poszukiwaniu fajnych ciuchów, pięknej bielizny, bo my to doceniamy nawet jeżeli tego nie mówimy wprost. Większość facetów tego nie powie, ale odbierze na poziomie podświadomym.

Jeżeli jeszcze nie jesteś kobieca, to zrób sobie postanowienie od nowego roku – BĘDĘ BARDZIEJ KOBIECA! Lubimy podkreślone usta, kobiece piersi (nieważne jakie one są – po prostu uwielbiamy!), odsłonięte nogi, zadbane włosy, podkreślone pośladki. Tak – jesteśmy wzrokowcami i nie zabieraj nam tego. Podobasz nam się taka jaka jesteś, bo jesteś od nas INNA! Zapomnij u swoich kompleksach, bo nikt nie jest idealny. Zawsze będziesz mogła w sobie znaleźć coś co Ci się nie spodoba, ale pierdol to. Jesteś Kobietą więc wyglądaj jak Kobieta!

PODEJŚCIE DO PIENIĘDZY

Facet to facet i facet utrzymuje dom. Tak było od dawien dawna i ma być. Mężczyzna był tym, który odpowiada za finanse domowe. Pokazuje już to na pierwszej randce gdy chce zapłacić za kolacje czy postawić drinki. Daj sobie siana z tą swoją niezależnością, że sama za siebie płacisz.

Wiecie co? Przez wszystkie lata nie dopuszczałem wręcz do siebie do głowy, że nie płacę za nas na randce, ale w tym roku stwierdziłem: „A jak k… chcą to niech płacą nie będę się upierał” – jednak wtedy kolejnej randki już nie ma (nie z tego powodu, ale to kwintesencja pewnych cech). Po co podkreślać tak bardzo jaka Ty jesteś niezależna i chwalisz się, że zarabiasz i masz pracę? On też. Przecież on Cię nie chce kupić, a jedynie postępować według pewnych przyjętych standardów. Tak został wychowany. Z jednej strony facet, który mówi: „To co? Płacimy na pół?” już od pierwszych spotkań – nie rokuje dla Ciebie raczej. Nigdy mi się to nie zdarzyło, a jedynie silne upieranie się na to, aby Kobieta zapłaciła lub po połowie. To jest nienormalne!

Jeżeli facet zarabia sporo więcej od Ciebie i chce Cię np. na weekend zabrać na wycieczkę to niech to kurwa robi! Nie czuj się skrępowana, nie czuj się jak ekskluzywna dziwka której czas jest KUPOWANY. Tak właśnie usłyszałem chyba ze dwa razy… „Mnie nie stać, więc nie mogę z Tobą lecieć, bo będę czuła się skrępowana”. Do jasnej cholery – daj nam być facetem i postawić sobie.

My jesteśmy z tego dumni, że możemy Was gdzieś zaprosić i coś postawić. To takie normalne. Dlaczego mamy zmieniać swój lifestyle i nie robić czegoś na co mamy ochotę bo Was nie stać? Przecież nie wymagamy od Was abyście zarabiały duuużo pieniędzy i dotrzymywały nam w tym kroku! To jest sztuka, aby Kobieta potrafiła korzystać z tego co mężczyzna jej da. Nie chodzi o jakąkolwiek wdzięczność, ale po prostu normalne przyjmowanie i cieszenie się z tego, że możecie wspólnie razem coś zrobić, wyjść etc. Nie rób mu problemów z tego powodu.

SAMOREALIZACJA

Owszem wiele Kobiet zarabia sporo pieniędzy, piastuje stanowiska dyrektorskie, są Prezesami firm, osiągnęły mega sukces zawodowy. Nie oczekujemy tego jednak od Was, bo wiemy jak trudne to jest i jak dużo „jaj” od Kobiety to wymaga. Jak bardzo potrzebuje ona zatracić często swoją kobiecość i „mieć większe jaja niż nie jeden mężczyzna” i bardzo dużo testosteronu w sobie.

Tylko po co? Nie dla każdej Kobiety samorealizacja się w biznesie jest czymś wymarzonym. My chcemy po prostu abyście się realizowały w tym co robicie. Jeżeli to jest np. praca w obsłudze klienta czy sprzedaży to zajebiście! Wiele Kobiet dużo lepiej sobie radzi w tym zakresie bo są bardziej empatyczne od nas.

Projektantka mody, wnętrz, artystka, fotograf, tancerka, stylistka, dziennikarka to coś co nie wymaga od Was mnóstwa testosteronu, a dalej pozwala zarobić całkiem fajne pieniądze i być niezależną. Róbcie to na co macie ochotę, realizujcie się zawodowo. Nie ma nic wspanialszego niż Kobieta spełniona zawodowo, która pielęgnuje swoją kobiecość wewnętrzną każdego dnia!

TAK! Chcemy abyście miały swoje pieniądze, abyście nie były w 100% zależne od nas finansowo. Musicie wiedzieć, że zawsze coś się może wydarzyć w życiu i nie możecie w pełni od nas być zależne, dlatego realizujcie się zawodowo i cokolwiek robicie róbcie to najlepiej jak potraficie. To wspaniałe i każdy normalny mężczyzna będzie Was w tym wspierał! Chcemy Kobiet zrealizowanych zawodowo! Chcemy Waszego szczęścia, a nie dotrzymywania nam kroku i pogoni za karierą. Wybierz sobie takiego mężczyznę, który Ci to umożliwi i zrozumie. Myśl zawsze o sobie i o swoich marzeniach. Nie zaharowuj się bo nie ma co do garnka włożyć.

ZACHOWANIE

Lubimy delikatność i subtelność Kobiecą. Nie ma nic bardziej podniecającego niż delikatna, subtelna Kobieta, która uwodzi spojrzeniem, uśmiechem i drobnymi gestami, które są tak wymowne. Uwielbiamy kiedy Kobieta używa wszystkich swoich atutów do tego, że gdy rozmawiamy z nią tak bardzo pilnujemy się by się na nią nie „rzucić” i wpić w jej usta. Uwielbiam ten moment, gdy już jest tak gorąco, tyle sygnałów…że nie mam ochoty na nic więcej jak tylko poczuć smaku jej ust. Uwielbiam nawet tą nerwową gadatliwość gdy dwójka osób podoba się sobie nawzajem…i Kobieta tylko czeka by jej zamknąć usta pocałunkiem 😉

Nie chodzi mi o taką nieporadność damską, która rozkłada ręce w co drugim temacie, bo się na tym nie zna i nie chce poznać choćby od strony techniki czy mechaniki. To fajne jak Kobieta wychodzi poza schemat i np. umie coś co jest męskie. To wcale jej akurat nie ujmuje z kobiecości – to jest nawet urocze. Jednak… Kobieta musi być Kobietą.

Wszystko co robi lubię jak jest robione z klasą. Nawet zakładam z kolegami o to kto wypije więcej wódki może być zrealizowany z klasą 😉 Faceci lubią takie dziewczyny z sąsiedztwa, ale to wcale nie oznacza, że to jest Kobieta bez klasy. Tak – Wariatka też może być i nawet powinna być bardzo Kobieca.

Nawet płacz jest bardzo Kobiecy i nie powinna się żadna wstydzić. Uwielbiam wrażliwość Kobiecą – czy to na filmie, kreskówce czy czymś się po prostu wzruszy. Dajmy Kobietom płakać wtedy kiedy mają na to ochotę. To jest piękne! Kobieca subtelność i delikatność nie oznacza braku własnego zdania wręcz przeciwnie, ale nie za wszelką cenę.

Gdy Twój mężczyzna zna się na czymś lepiej to oddaj mu to pole i nie decyduj za niego. Daj mu zdecydować i nie kłóć się za wszelką cenę, aby tylko podkreślić, że masz własne zdanie. To bardzo logiczne, że jest wiele innych płaszczyzn, gdzie Ty jesteś górą, a on Ci się nie będzie wpierdalał w podjęcie decyzji. Po prostu pamiętaj – JESTEŚ KOBIETĄ a ON MĘŻCZYZNĄ. Oddaj mu jego pole…nawet jeżeli wiesz doskonale, że on się myli. Każdy facet musi uczyć się na własnych błędach i nic mu nie da, że będziesz na siłę tutaj starała się podkreślić swoje zdanie.

CIEPŁO

To jest dla mnie kwintesencja Kobiecości. Dla mnie Kobieta prawdziwa to taka emanująca uwodzicielskim ciepłem na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na nią i już widać jak bije od niej ciepło. Wystarczy spojrzenie, gest, słowo i już to czuć. Nie ma nic wspanialszego niż taki wymowny kobiecy uśmiech, z którego emanuje ciepła energia. Tego brakuje właśnie mężczyznom – tego ciepła, które bije od Kobiet. Tego chcemy właśnie! Za tym tęsknimy. To takie normalne…. takie ludzkie i takie inne od nas.

Jakie cechy kobiece nas, mężczyzn, denerwują?

No właśnie… To nie jest tak różowe wszystko. Tak samo jak facet nie może mieć mózgu w 100% męskiego, bo większość takich ląduje w więzieniu, tak samo 100% Kobieta jest trudna we współpracy. Sterowana przez emocje, nad którym nie panuje i przypierdala się o wszystko. Nienawidzimy kobiecego niezdecydowania ze wszystkim, chociaż to logiczne, że Kobieta będzie czasem niezdecydowana, ale od tego ma mieć faceta, który ma podejmować we wszystkim decyzje wtedy, kiedy widzi niemoc Kobiety. To facet ma przewodzić i nosić spodnie. Rozumiem, że Kobiety często po prostu widzą, że facet nie ma spodni i same je zakładają, ale… niech dadzą facetom je nosić.

Nieustanna zmiana zdana….oj też nas denerwuje. Na maxa… To takie Kobiece;) Tego nie róbcie Drogie Panie!

Mój apel jest jednak taki…. BĄDŹCIE KOBIETAMI! Na 100%…. Nie zabierajcie nam pola, my nie będziemy zabierać Wam. Nie zmieniajmy ewolucji, która nas ukształtowała przez lata. Nie zaburzajmy interakcji między nami. Każdy będzie wtedy szczęśliwy…

 

Szczęścia życzę i namiętności 😉

Polub mnie na facebooku