Współpraca

Blog Mężczyzna Szczery Do Bólu jest marką, która istnieje od początku 2010 roku czyli 8 lat. Poprzednio (do października 2017) na darmowym serwerze blox pod domeną malemen.blox.pl – od tamtej pory odwiedziło mnie ponad 2,2 mln czytelników, a fan page obserwuje ponad 16 000 fanów. W tej chwili po zmianach layoutu, przejścia na własną domenę i regularności w blogowaniu sytuacja się diametralnie zmienia, a blog przyśpiesza w swoim rozwoju.

Jest to męski blog o szczęśliwych związkach, relacjach, kobietach z perspektywy Mężczyzny. Dodatkowo teksty na temat szczęścia, motywacji, sukcesie, rozwiązywaniu problemów.

Każdy z tekstów jest angażujący, ponieważ średnio ma od 1500 do 4000 słów, co daje solidną lekturę. Moje teksty są szeroko udostępniane w mediach społecznościowych – nawet po 600-800 udostępnień.

Aktualnie czyta mnie ponad 32 000 osób miesięcznie z tendencją wzrostową.
Głównie (75%) są to Kobiety w wieku 25+. Średni czas na stronie wynosi ponad 2 minuty, ale wybrane artykuły mają nawet 6-8 minuty. Na życzenie udostępniam bieżące statystyki Google Analytics. Blog jest opiniotwórczy, a wielu czytelników jest stałych niezmiennie od lat.

Wszelkie zapytania o współpracę proszę kierować na adres: kontakt@szczerydobolu.pl

Istnieją wszelkie możliwe formy współpracy, a także umieszczanie dodatkowych kodów śledzących dla reklamodawców.

Bieżące statystyki wejść na WWW, Facebooka, Instagrama dostępne poniżej: