Nie zależy mu już na mnie. Jak to zmienić? 5 porad dla kobiety

Co zrobić aby facet lub Kobieta zatęskniła?

Piszecie często swoje historie do mnie, że zależało mu lecz przestało. Było wszystko zajebiście, ale od teraz traktuje mnie jako przyjaciółkę do seksu. Praktycznie każda historia jaka do mnie przyszła ma identyczny schemat.

Jeżeli chcesz aby facetowi zależało na Tobie stale…to teraz wytrzeszcz oczy i czytaj uważnie. W zasadzie jak jesteś facetem, to identyczne zasady Ciebie też dotyczą. Na kobiety działa to samo.

Nie zależy mu już na mnie. Jak to zmienić? 5 porad dla kobiety

 

 1.OLEJ GO (JĄ) 

Tak, gdy widzisz, że przestało mu zależeć to prawdopodobnie stracił Tobą zainteresowanie z powodu Twojego zachowania. Nic co jest zawsze dostępne na każde zawołanie nie jest atrakcyjne. Złoto jest drogie, ponieważ jest go mało na świecie. Pragniemy luksusu, bo nie każdy może go mieć. Pociągają nas celebry ci, bo są niedostępni.

 

 Ludzki umysł podświadomie nastawiony jest na gonienie króliczka i zdobywanie go.    

 

Nie dyskutuj z tym, tylko przyjmij to za fakt. Zostałaś już złapana raz (Twoje zainteresowanie to jego złapanie) a teraz uciekaj. Gdy on zacznie gonić…to dobrze! Nie daj się od razu złapać…ale daj się złapać. Pokaż, że jednak Ci zależy i… znowu ucieknij! On/a zwariuje. Wprowadzisz stan dezorientacji…gdy będziesz robić tak przez cały czas to gwarantuje Ci, że temperatura uczuć będzie bardzo gorąca. To jest relacja, w której nie ma nudy. Proszę Cię tylko nie przegnij. Jeżeli on zacznie gonić i będzie próbował się z Tobą umówić raz czy drugi a Ty nie wyznaczysz alternatywnego terminu…to trzeciego może już nie być. Nie dziw się wtedy… to nie znaczy, że przestał gonić. To znaczy, że zmienił obiekt zainteresowania, bo zagrał według schematu… ale Ty przesadziłaś z ochładzaniem.

 

Kiedy króliczek na pewno musi zacząć  uciekać?

 

Już mu pokazałaś, że Ci na nim zależy i że się nim interesujesz. Jeżeli probujesz się z nim umówić raz czy dwa…maksymalnie 3 a on nie ma czasu, możliwości albo cokolwiek to… przestań to robić. Jeżeli chce się z Tobą umówić to on(a) zaproponuje alternatywny termin. Tak działają normalni ludzie, którzy oboje chcą tego samego. Jeżeli nie proponuje alternatywnego terminu to czas aby go olać. Czyli:

 

  • Nie proponować więcej spotkań sama, niech on zacznie to robić
  • Przestać być dostępną zawsze na każde zawołanie (to się tyczy zarówno spotkań, telefonów jak i wszelkiego rodzaju wynalazków typu Skype/Gadu-Gadu/Facebook i inne e-diabły.)
  • Nie zagadywać
  • Zacznij umawiać się z innymi osobami, zainteresuj się kimś innym – to pozwoli Ci na to aby przestać  myśleć tylko o nim
  • Zacznij rozwijać swoje pasje
  • Jeżeli jesteś na imprezie czy gdziekolwiek, gdzie on też jest…to zacznij interesować się innymi facetami, rozmawiaj z innymi. Z nim jak najmniej. Olej go i spędź miło czas. Nie zastanawiaj się tylko czy osiągnęłaś już efekt czy jeszcze nie.

To normalne, że on zacznie się zastanawiać – WTF. Stracił Twoje zainteresowanie jakiekolwiek. Byłaś zawsze, a teraz Cie nie ma…to jemu zacznie czegoś brakować. Zacznie Ciebie brakować…

 UWAGA: To się nie tyczy spraw łóżkowych. Nigdy nie traktuj seksu jako elementu gry! 

Kochacie się ze sobą, bo macie na to ochotę. Tutaj bądź zawsze gorąca jak wulkan bo nie da się przegiąć. Zresztą to  nawet fajniej gdy w życiu on zauważy Twój chłód i zacznie podążać a w łóżku spotka go taka miła niespodzianka.

Jeżeli „zabranie siebie” nie zadziała to znaczy, że sytuacja jest jeszcze bardziej zła niż mogłoby się wydawać. Po prostu się Tobą znudził. Strzelałaś fochy, byłaś zaborcza, nie inspirująca go.

Pamiętaj:

 

 Foch nie jest sposobem na osiągnięcie czegokolwiek. KAŻDEGO mężczyznę bez wyjątku on wkurwia. 

 

Im bardziej doświadczony facet tym bardziej na niego negatywnie działa foch.

Jeżeli wydaje Ci się, że osiągnęłaś coś przez focha lub osiągałaś to masz racje wydaje Ci się. On więcej zdziałał złego niż dobrego. To było pyrrusowe zwycięstwo. Wyjątkiem są fochy po alkoholu czy innych używkach 😉 ich nikt nie traktuje poważnie.

Ty musisz być zajebistą kobietą i musisz się wyróżniać. Jeżeli Twój facet/kobieta zrobił coś nie po Twojej myśli, co Ci się nie spodobało to zamiast focha jest lepsza metoda ukarania – chłodnik. Tak…zastosuj wychłodzenie, ale z uśmiechem na ustach. Na 1-2 dni nie miej dla niego czasu, zajmij się czymś, odpowiadaj zdawkowo na sms’y/wiadomości na fejsie, nie spotykaj tłumacząc się pracą, szkołą, wyjściami ze znajomymi czy inną aktywnością. Zmień swoje plany. Mieliście wspólne? Odwołaj. Zabierz cukierka. To dużo skuteczniejsze…tylko nie przegnij znowu J kilka dni to nie tydzień. Zrobisz tak kilka razy a on zacznie to utożsamiać z tym zachowaniem. Gdy Cię zapyta czy o to chodzi, albo czy byłaś zła…to z usmiechem na ustach bez focha powiedz dlaczego byłaś zła. Przecież podstawa to komunikacja prawda?

Chłodnik jest bardzo zbliżony do focha, bo cel ma identyczny. Różnica jest taka, że facet nie zda sobie sprawy z chłodnika na początku i Ty nie zmieniaj swojego humoru i nastawienia do niego przez to co zrobił. On sam zauważy dopiero po czasie, że zabierasz mu samą siebie na jakieś jego zachowanie.

 2. ZERO NACISKANIA NA ZWIĄZEK ! 

Jeżeli to nie jest związek, a „nowoczesne” formy relacji często nie są związkami zwłaszcza w dużych miastach to nie naciskaj! Nigdy! To logiczne, że każdy lubi wiedzieć na czym stoi i jaki stosunek do relacji ma druga osoba, więc pewnie gdy Ci zajebiście zależy to poruszysz ten temat, ale … gdy nie spotkasz się z entuzjazmem to siedź cicho i nie poruszaj tematu więcej! Zrozum, że mężczyzna to takie zwierzątko, które nie lubi być do niczego przymuszane. Nie chce ograniczeń i braku indywidualizmu. Nie wywołałaś w nim po prostu jeszcze tyle emocji aby Cię pragnął na związek. Zamiast rozpaczać i pieprzyć po koleżankach „jemu nie zależy” ogarnij się i weź do roboty. Spraw by następnym razem to on pragnął tego związku i poruszył ten temat. Im bardziej będziesz cisnąć na ten temat tym bardziej się od niego oddalisz. W 90% on po prostu lubi spędzać z Tobą czas i chodzić do łóżka. Tak, relacja typu „fuck friend” jest bardzo wygodna dla mężczyzny. Skoro jesteś zawsze dla niego dostępna, zależy Ci na nim, seks z Tobą też jest fajny to po co on ma nakładać na to ramy związku. Najczęściej związki facetom kojarzą się z zaborczością, zazdrością, przepytywaniem, wywiadami kto gdzie z kim dlaczego. Tylko jeżeli on będzie sam miał ochotę zadawać Tobie takie pytania…to zgodzi się abyś to Ty je zadawała – czyli magiczne słowo „związek”. W większości przypadków jest między Wami relacja, którą można nazwać związkiem, ale to Ty potrzebujesz tego zapewnienia…i zabijasz emocje.

 

 Zero stawiania ultimatum „albo związek albo koniec z przyjaciółką do seksu!”. 

 

Jeżeli nieumiejętnie zagrasz to najczęściej będzie to „koniec” bo to odstrasza jeszcze bardziej i nigdy niczego nie próbuj w relacji z facetem ugrać w ten sposób. NIGDY. Każdy wartościowy facet się wkurzy i otrzymasz reakcje odwrotną. Chcesz wszystko spieprzyć ? Stawiaj ultimatum na każdym kroku! Wtedy tak go zniechęcisz do swojej osoby, że nic Ci już nie pomoże.

To, że facet nie chce związku i mówi Ci dowolny powód to wiedz, że to wszystko jest tanią wymówką. Teksty „nie jestem gotowy na związek” , „mam złe doświadczenia” etc to znaczy tylko jedno : Nie wytworzyłaś w nim takiej potrzeby.

Zamiast mówić o związku raczej próbuj się zachowywać tak gdyby ten związek był. Wciągaj go w swój świat, swoje życie aż zapragnie być jego częścią a najlepiej stosuj b.często „zabierz i daj cukierek.”

 

 3. UCIEKAJĄCY KRÓLICZEK PO TUNINGU. 

 

Ok. Zaczęłaś uciekać, ale on nie goni. Myślisz sobie: „co jest do cholery? Nie działa?! ;/”. Nie…problem znowu leży w Tobie. Ty przestałaś być dla niego interesująca. Twój brak dostępności jest dla niego wybawieniem. Poczytaj wtedy inne moje notki i dowiedz się jaka jest interesująca kobieta, która inspiruje mężczyznę. Zacznij coś robić ze swoim życiem przede wszystkim i pokaż, że masz swój indywidualizm… Niech on poczuje Twój indywidualizm.

Najgorsze co jest to właśnie brak indywidualizmu. Interesowałaś się nim. Skupiałaś na nim zbyt mocno. Nie byłaś inspiracją. Zrób coś dla siebie:

a)      Zapisz na kurs tańca, sztuk walk, śpiewu, garncarstwa

b)      Zacznij chodzić na fitness / siłownie

c)       Zrób coś extremalnego w swoim życiu

d)      Zacznij robić rzeczy, które Cie interesują – rozwijaj swoją pasję.

Pasja jest cholernie inspirująca. Dla każdego. Gdy on zadzwoni nastepnym razem czy napisze…to po prostu masz nie mieć czasu bo masz rozwijać swoje pasje i nie wahaj się tego zakomunikować.
Wytwórz swój świat dookoła siebie…aby on chciał w niego wejść.

 

 Każdy mężczyzna szuka kobiety, która będzie dla niego inspiracją. 

 

Zastanów się czy go inspirowałaś dostatecznie, czy jest coś w czym on Cię podziwia.
Uciekający króliczek po tuningu to dużo dłuższa metoda na przywrócenie zainteresowania. To proces, który może też nie zadziałać…zależy jak głębokie jest zniechęcenie.

 

 4. OKAŻ MU JAWNE ZAINTERESOWANIE 

To z kolei może być zaprzeczenie wszystkich pozostałych punktów, ale to jest dedykowane dla wszystkich kobiet, które przeginają pałę czyli naczytały się tej zjebanej książki „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” a z angielskiego: „Why men love bitches” i to tłumaczenie mi się bardziej podoba. To książka o sukach, a mężczyźni nie kochają suk. My kochamy wariatki. Szalejemy za wariatkami. Próbowałem przeczytać tą książkę z ciekawości i strawiłem tylko 50 stron. Niestety odkrywam, że coraz więcej moich koleżanek czytało/czyta albo ma zamiar ją przeczytać. Absolutny k… jego mać bestseller, który pieprzy kobietom w głowach!!!

 Każdy facet uwielbia ciepło, czułość i namiętność oraz zainteresowanie swoją osobą! 

Jeżeli będziesz zimna i nie będziesz mu okazywać w jawny sposób seksualnego zainteresowania jego osobą to… nie zdziw się, że on straci zainteresowanie Tobą! Po prostu wymieni Cię na lepszy model, który będzie ciepły. Od bycia zimną czyli po prostu zachowania w sposób „koleżeński” nie zyskasz jego zainteresowania. Nawet jeżeli ono będzie…to gdy się nie zmienisz to stracisz je. Owszem, to czego nie możemy mieć jest pociągające, ale Twój czas nie trwa wiecznie. Na każdego faceta przypada dużo więcej fajnych kobiet. Fajnych facetów jest jak na lekarstwo i dobrze o tym wiesz.

 

 Nie okazując wprost zainteresowania jego osobą ryzykujesz, że on przeniesie swoje zainteresowanie na inną być może ciekawszą kobietę od Ciebie. 

 

Musisz stawiać wszystko na jedną kartę, musisz grać Va Banque. Nawet jak jesteś zimna i niedostępna to czasami po prostu powiedz mu, że świetnie wygląda i sprawia, że masz na niego ochotę, podnieca Cię dziś. Powiedz mu czasem, że masz ochotę go pocałować. Nawet jeżeli nic między Wami nie było lub się zepsuło…relacje oziębiły to taką deklaracją zainteresowania wytrącisz go z równowagi, ale bardzo pozytywnie.

 

Najczęstszym powodem braku zainteresowania jest fakt, że byłaś „za gorąca” czyli zależało Ci za bardzo i należy Ciebie schłodzić, w przeciwnym wypadku trzeba Cię „podgrzać”.

 

Jeżeli po utracie zainteresowania i podgrzaniu Twojej osoby jemu nie wróci zainteresowanie… to trudno. Zjebałaś i możesz mieć pretensje tylko do siebie. On prawdopodobnie zainteresował się inną kobietą, która okazuje, że jest nim wyraźnie zainteresowana.

Najbardziej w tej książce utkwił mi fragment dotyczący kolacji, który radził aby jak mężczyzna jest głodny to dać mu parówki ;] nie szykować nic specjalnie dla niego.
Zrób tak…on dopisze to sobie do podświadomej listy Twoich negatywnych cech.

 

 Gotowanie dla faceta jest szalenie podniecające  

 

….i jeżeli musisz już schłodzić siebie….pokazując mu spadek zainteresowania to nigdy nie rób tego na polu kuchennym ani w łóżku. Każdy facet doceni pyszną potrawę, którą dla niego przyrządzisz i to nie podlega dyskusji. Tutaj nie ma przegięć.

 

  5. DAWAJ I ZABIERAJ CUKIERKA – NIEUSTANNIE.  

 

Z tego składają się relacje międzyludzkie. Rób to profilaktycznie w każdej relacji, aby dmuchać na zimne.

Jeżeli raz będziesz dla niego zimna, nieobecna, niedostępna…to tydzień później bądź gorąca jak wulkan i znów zabierz tego cukierka. Zrobisz tak kilka razy a facet (kobieta) zwariuje. Zacznie się zastanawiać jaki jest Twój stosunek do niego. Będzie tęsknić za Twoim ciepłem…tylko musi mieć szansę je poznać. Często rób to także gdy jest dobrze…za dobrze! To już powinnaś mieć sygnał ostrzegawczy, że coś się może zaraz spieprzyć. Wkradnie się nuda. Cykliczne schładzanie i podgrzewanie swojej osoby względem drugiej…to jeden ze sposobów na uniknięcie jej.

Nie pierdziel, że masz dość tych gierek, pragniesz stabilizacji. Ona Cię dopadnie jak będziesz mieć 50-60 lat. Relacje to gra – nie grasz…to wylatujesz z gry. Uświadom to sobie i nie dyskutuj z tym tylko naucz się grać!

Szczęścia życzę ! 🙂


Dołącz do mojej grupy na facebooku, komentuj, otrzymuj najnowsze posty, dyskutuj:
https://www.facebook.com/groups/1349875621779160/

Dołącz do fan page Mężczyzna Szczery do Bólu:
https://www.facebook.com/malemen/