Jak stać się zajebistą kochanką? Prosty przepis dla każdej kobiety

Jedno z najczęściej poszukiwanych kwietniowych fraz w wyszukiwarce Google jest “Jak stać się zajebistą kochanką?”. Moje drogie Panie – przecież to takie proste. Kiedyś sam zastanawiałem się jak być zajebistym kochankiem, by dać kobiecie szczęście, radość. Kupiłem sobie dziesiątki książek na ten temat. Tak – wszystko lubię tak zgłębiać. Jestem perfekcjonistą. I znalazłem klucz do sukcesu!

Dlaczego samo bycie zajebistą kochanką nie wystarcza?

Co z tego jednak, że będziesz, moja droga, zajebistą kochanką? Dasz mężczyźnie radość, szczęście, ale… nie będziesz zajebistą Kobietą, bo nie będziesz zadowolona w pełni. Nie będziesz szczęśliwa, jeżeli on nie zastosujesz metody “Kobieta zawsze kończy pierwsza”. Nie wyobrażam sobie inaczej, żeby to kobieta nie była najpierw zadowolona. Zamiast googlować o tym jak być zajebistą kochanką? Wystarczy, że:

– Otworzysz się na samą siebie i zaakceptujesz.

Tak naprawdę cholernie podniecająca jest nie ta kobieta, która sprawia przyjemność mężczyźnie, ale ta która spełnia samą siebie.

TAK! KOBIETA REALIZUJĄCA SIĘ W ŁÓŻKU, KTÓRA WIE CZEGO CHCE I NIE BOI SIĘ TEGO WZIĄĆ JEST ZAJEBISTĄ KOCHANKĄ! Zapamiętaj to raz na zawsze.

Niewiele rzeczy tak podnieca jak fakt, że coś co robisz… robisz dla siebie, a nie dlatego, że Twój mężczyzna tego chce. Nikt nie lubi niczego wymuszonego. To jest wtedy strasznie naturalne.

To nie jest łatwe, bo wymaga od Ciebie ogromnej otwartości na siebie samą. Musisz dowiedzieć się czego chcesz, czego potrzebujesz i tak swojego mężczyznę poprowadzić, aby tak właśnie się zachowywał. Mężczyzna, który jest Ciebie wart będzie niesamowicie zaspokojony, jeżeli Ty zrobisz wszystko, aby zaspokoić swoje żądze i będziesz wręcz w tym władcza. Będziesz ciut egoistką.

Można nie zapominać o mężczyźnie i być egoistką. To jest niesamowicie podniecające jak Twój partner będzie widział w Tobie dziką przyjemność i szczerą ochotę, dlatego z góry załóż, że nie dla każdego będziesz zajebistą kochanką, a jedynie dla tego przed którym faktycznie będziesz potrafiła się otworzyć i będziesz chciała z nim zrealizować swoje potrzeby.

– Przełamiesz wstyd i zaczniesz z nim dużo rozmawiać o tym co sprawia Tobie przyjemność

Zobaczysz, że on wtedy też zacznie mówić co on uwielbia. Co jemu sprawia najbardziej przyjemność!

To niby banalne, ale to działa w dwie strony. To naturalne, że ludzie rozmawiają o swoich potrzebach. Nie staraj się być idealna i zgadywać co sprawi, że będziesz zajebistą kochanką jeżeli nie usłyszysz tego od swojego partnera. Powiem więcej … mów nawet o tym co wyda Ci się niesamowicie dziwne, inne, zboczone, czego się wstydzisz.

Wyobraź sobie jakie będzie Twoje zdziwienie, jeżeli Twój partner (nawet potencjalny) jest TAKI sam, ale przez swoje blokady nie dowiedzieliście się ile Was łączy ;). Nie ma wstydu, nie ma zażenowania ani głupiego: “Boże! Co on sobie o mnie pomyśli!”. Jeżeli pomyśli sobie coś złego, nie to co byś chciała to znaczy, że musisz szukać dalej. Facet, który ignoruje albo w jakiś sposób negatywnie ocenia fantazja i potrzeby kobiety… nie jest jej wart, bo nie da jej w pełni szczęścia. Taka kobieta nigdy się nie otworzy przed facetem – a chcesz być z kimś przy kim jesteś zamknięta seksualnie? Raczej nie. Szanuj siebie i podejmuj radykalne wybory.

Postanów sobie: “OD DZIŚ JESTEM SZCZERA NA MAXA BEZ ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ”.

Zobaczysz jak Twoje życie i relacje się zmienią. Musisz tylko serio się do tego stosować myśląc sobie za każdym razem: “Nie mam nic do stracenia”. Szczera kobieta, która jasno komunikuje czego chce, o czym myśli jest NIESAMOWICIE podniecająca i POCIĄGAJĄCA dla Mężczyzny przez duże M. Nie musisz być ekstrawertyczką pełną ekspresji – wystarczy, że będziesz jasno artykułowała swoje potrzeby i myśli a skrócisz czas na bycie szczęśliwą. Musisz zaakceptować to, że nie każdy facet to zaakceptuje – Ty nie musisz jego wtedy też akceptować i po prostu zmienić. Życie będzie ciekawsze z tym kto to akceptuje.

 

Czytaj także:

Seksowna sukienka? TOP6 jakie podobają się facetom + LINKI

 

– Poczytaj o tym co lubią inni mężczyźni/kobiety.

Internet czy literatura jest pełna takich publikacji. Dostosuj to co do Ciebie pasuje, sprawi Ci przyjemność i wypróbuj to!

Wielu mężczyzn nie wie co im sprawia przyjemność. Jaka kobieta będzie dla niego zajebistą kochanką dla niego. Naturalnie – wszystko zależy od wieku i doświadczenia oraz tego jak bardzo otwarte partnerki mieli wcześniej. Nie mniej jednak jak zrealizujesz punkt drugi czyli maksymalną szczerość, rozmowa i artykułowanie swoich potrzeb… to będziesz wiedziała na ile on jest otwarty i na ile on mówi. Jeżeli nie będzie mówił zbyt wiele… to nie znaczy, że mu nie zależy. To znaczy, że sam niewiele wie – nie ma pojęcia, która kobieta będzie dla niego kochanką doskonałą. Jeżeli poczytasz trochę – poeksperymentujecie wspólnie to gwarantuje Ci będziesz dla niego zajebistą kochanką. Dopiero później dowiesz się co mu najbardziej odpowiadało i wyzwolisz w nim chęć robienia podobnych rzeczy, abyście we dwójkę sprawdzali co Wam sprawia przyjemność.

Bądź otwarta

Mężczyzna bardzo długo nie zapomina kobiety, która jest otwarta mentalnie!

Nie wymagaj tego teraz od siebie, popracuj nad tym. Rób codziennie jedną rzecz, która Cię przeraża. Odrzuć wszelkiego rodzaju konwenanse i przestań żyć według zasad – nie masz wtedy szans aby być otwarta.

Nie rób nic wbrew sobie

To co jest jednak najważniejsze:

Nie rób niczego co sprawi przyjemność wyłącznie mężczyźnie!

On to zauważy i straci czerpać z tego przyjemność, bo nie zobaczy jej u Ciebie. Pozdrawiam wszystkich facetów, których kobiety np. zadowalają oralnie bez czerpania z tego przyjemności… Współczuje Wam. Ja bynajmniej tak mam – jeżeli wiedziałbym, że coś nie sprawia przyjemności kobiecie… to przestałoby mieć sens. Naturalnie – od faceta też wiele zależy i jego nastawienia…co będzie Tobie sprawiało przyjemność. Może sama satysfakcja z tego jak jemu jest niesamowicie dobrze…

Tak właśnie… życie według jasno określonych i ustalonych zasad to największy gwóźdź do trumny, w której leży uczucie zwane pożądaniem i pragnieniem. Nie znam osoby, która co chwila mówi o zasadach i ma ograniczenia i… jest fantastyczną kochanką. Jeżeli potrafisz rozdzielić jedno i drugie w 100% to chcę Cię poznać. Musisz być niesamowitą osobą.

Pozdrawiam:)


Dołącz do mojej grupy na facebooku, komentuj, otrzymuj najnowsze posty, dyskutuj:
https://www.facebook.com/groups/1349875621779160/

Dołącz do fan page Mężczyzna Szczery do Bólu:
https://www.facebook.com/malemen/