Jak poznać że podobasz się chłopakowi, facetowi, mężczyźnie? 23 oznaki.

Jak poznać, że mu się podobam?

 

To pytanie zadaje sobie pewnie w tej chwili dziesiątki tysięcy Kobiet lub dziewczyn. Niezależnie od wieku gdy w grę wchodzą emocje dostajemy małpiego rozumu i nie potrafimy sobie odpowiedzieć na najprostsze pytania. Kiedyś wydawało mi się, że każda kobieta, która miała trochę doświadczeń z facetami doskonale wie kiedy on jest nią zainteresowany, a kiedy nie ma czego szukać. Może to dla mnie się wydało jakieś takie płytkie. W każdym razie czytają mnie zarówno kobiety w przedziale 18-25 jak i kobiety w przedziale wiekowym 40+. Myślę, że te pierwsze…jeszcze tego nie wiedzą, a te drugie po przejściach mogły zapomnieć. W każdym razie do rzeczy. Kiedy facet jest zainteresowany kobietą?

Przede wszystkim trzeba zaakceptować i zrozumieć fakt, że:

 Każdy mężczyzna ocenia KAŻDĄ kobietę pod kątem seksualnym. Nawet taką, która mu się nie podoba.  

 

Czytaj także: Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Tych 9 zachowań najbardziej!

 

Tak już jest zbudowany nasz instynkt i Kobieta zanim powie chociaż jedno słowo jest oceniona w głowie mężczyzny pod kątem seksualnym. Każdą bez żadnego wyjątku (poza najbliższą rodziną) i nie próbuj z tym dyskutować. Nad jedną jego umysł zatrzymuje się dłużej, a nad drugą praktycznie dzieje się to na poziomie podświadomym. Do niektórych kobiet wraca i zaczyna oceniać pod kątem seksualnym dopiero po czasie jak już pozna jej piękne wnętrze. Czy mu się to podoba czy nie i czy jest zainteresowany tą kobietą czy nie.

Zobacz także: Gwiazda disco wyjawia sekret sukcesów z pięknymi kobietami!

Jak działa męskie pożądanie? Kiedy facet interesuje się kobietą?

 

 •  Mężczyzna w wieku 25 lat , którego obsługuje na poczcie  Kobieta w wieku 50 lat  zostanie automatycznie skreślona na poziomie podświadomości jako osoba atrakcyjna seksualnie.
 •  Mężczyzna w wieku 34 lat  widząc atrakcyjną  Kobietę 28 letnią  i bardzo zadbaną pomyśli sobie: „ale jest zajebista”. Dalej w jego głowie uruchomi się szereg procesów:
  • Ma fajny uśmiech
  • Włosy niczego sobie, ale mogłaby ciut przyciemnić
  • Figura bardzo apetyczna, nie za dużo nie za mało
  • Usta mogą być, chociaż mogłaby bardziej podkreślić
  • Zajebisty biust, ciekawe jak wygląda bez tego żakietu i stanika. Oho – ten żakiet więcej odkrywa niż zakrywa.
  • Musi być fantastyczną kochanką – widzę namiętność w jej oczach.
  • Strasznie figlarne spojrzenie, czy ona na mnie tak patrzy? Może też jej się podobam?


Czytaj także: Idealna pierwsza randka [PORADNIK] + 27 historii, które rozbawią Was do łez

 

Dalej pojawiają się myśli:

Dobra, to może z nią pogadam…tylko co tu zrobic aby się nie spalić, bo pewnie miliony facetów ma takie same myśli. Nie tylko mi się podoba  i nie tylko ja jestem nią zainteresowany.

Owszem w głowie nie musi pojawić się taki dialog wewnętrzny. To może być zupełnie instynktownie na poziomie podświadomym, ale mniej więcej taki proces przechodzi.

Seksowna sukienka? TOP6 jakie podobają się facetom + LINKI

 

 

Jak poznać że podobasz się chłopakowi, facetowi, mężczyźnie i jest Tobą zainteresowany? 23 oznaki:

 

Omówię przykład idealny, bo jest on najprostszy do rozpoznania. Facet, który tak Cię traktuje przede wszystkim reaguje na Ciebie w inny sposób. Kiedy poznać, że facet jest Tobą zainteresowany?

 1. Bardzo często w rozmowie uśmiecha się, żartuje [żarty sytuacyjne],
 2. Dzieli się swoimi myślami, marzeniami z Tobą
 3. Komplementuje Cię ! (facet nigdy nie komplementuje Cię jak mu się nie podobasz)
 4. Reaguje na zmiany fryzury, makijaż, błyszczyka etc). Otóż wyobraź sobie, że są tacy faceci, którzy to zauważają i im się to podoba
 5. Przeprowadza z Tobą mały wywiad tzn dopytuje Cię o pewne sytuacje z życia, drąży pewne tematy.
 6. Wychodzi z inicjatywą rozmów / spotkań / randek / SMS’ów / wiadomości na messengerze
 7. Rozmawia o Tobie z innymi ludźmi w pozytywnych kontekście
 8. Nieustannie szuka kontaktu nawet pod głupimi pretekstami. My czasem więcej rzeczy robimy celowo iż Wam się zdaje. Jak nam się podobacie to mamy ochotę na częsty kontakt z Wami.
 9. Ma ochotę sprawiać Ci niespodzianki
 10. Rozmawia z Tobą dłużej niż przeciętnie inni faceci ! Widzisz w tym entuzjazm. Podoba mu się ta rozmowa.
 11. Nerwowo reaguje na obcych mężczyzn z Twojego otoczenia
 12. Dogryza Ci, nabija się z Ciebie nad wyraz często – to także objaw zainteresowania, ale w inny sposób.
 13. Nagina swoją rzeczywistość pod Ciebie np. zmienia plany i nie idzie na siłownie.
 14. Szuka w Tobie bardziej zalet niż wad, a gdy próbujesz wmówić mu że masz wady to nie dowierza
 15. Jest miły aż do przesady (takich to unikaj bo jeszcze się okaże, że to maminsynek)
 16. Kontynuuje uciętą rozmowę – szuka pretekst do kontaktów
 17. Wyraźnie komunikuje, że chce z Tobą spędzać czas
 18. Kochając się z Tobą jest czuły, namiętny i delikatny. Dba o grę wstępną.
 19. Jeżeli nie jest zajęty to na smsa odpisuje w ciągu Max 15-30 minut
 20. Wprost komunikuje, że ma na Ciebie ochotę
 21. Inicjuje jako pierwszy kontakt spotkanie, zaczepki
 22. Stoi, siedzi i rozmawia z Tobą 4 godzinę chociaż Babcia czeka z obiadem 😉
 23. Używa wszelkich form kontaktu z Tobą aby tylko się z Tobą skontaktować:

Facebook / Twitter, Snapchat, Viber, Whatsup, Pinterest, WeChat, Email, Skype, Telefon, SMS, List pocztowy, posłaniec. Cokolwiek! 😉


Jak nie dzieje się nic z tej listy to facet nie jest Tobą zainteresowany i raczej mu się nie podobasz. Przestań halucynować, że „może jednak coś tam jest”. Nie ma i koniec! Odczep się od niego, daj mu spokój i zajmij się tym, który będzie zainteresowany.

Pamiętajcie to, że kanał komunikacji jest zajebiście ważny. Zwłaszcza jeżeli gdzieś jest na spotkaniu poza domem, pracą i używa w komunikacji z Tobą Messengera/WhatsAppa etc w telefonie to mu zależy! Zastanów się…Jest na mieście np. na wyjściu ze znajomymi, ale pisze z Tobą. Pisałabyś do jakiegoś kumpla seksualnie obojętnego gdybyś była z koleżankami na zakupach dłużej niż 5 minut? NIE!!!

 Najważniejsze to jednak: Stoi? Oddycha? Porusza się? Rozmawia dłużej niż 20-25 min np. na imprezie w klubie? To znaczy, że ten Mężczyzna jest Tobą   zainteresowany!!!  

Pamiętajcie, że faceci to bardzo egoistyczne i leniwe zwierzątka, dlaczego nie wchodzą w interakcję z kimś na kogo nie mają ochoty, nie są nim zainteresowani, nie podobają im się i nie spędzają np. połowy imprezy z tą osobą, nie umawiają się, nie rozmawiają pół nocy.

 

 

Facet, który jest zainteresowany kobietą, która mu się podoba tak po prostu szczerze wychodzi z inicjatywą i chce ją poznawać lub po prostu spędzać czas. Zwłaszcza, jeżeli jesteście już ze sobą w związku. Jeżeli tak nie jest to usiądź, zastanów się dlaczego tak jest i przeciwdziałaj, reaguj. Tylko w żadnym razie nie rób wyrzutów z tego powodu bo go odstraszysz zupełnie. Buduj zainteresowanie nieustannie.

Tak naprawdę to nie powinnaś się przejmować tym czy mu się podobasz czy nie tylko działać i rozbudzać jego pożądanie. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij się zmieniać by to faceci się zastanawiali czy się Tobie podobają.

Polecam Ci książkę, która uczyni Cię silną Kobietą AlphaFemale – Mateusza Grzesiaka. Czytałem ją w męskiej wersji – m.in dzięki tego typu książkom Mateusz Grzesiak stał się słynnym coachem bo książka jest świetna! Mateusz bardzo szczerze zmienia Ci przekonania na temat własnej osoby na lepsze.

Książka AlphaFemale Mateusza Grzesiaka

 

 Oceniamy pod kątem seksualnym wszystkich. Nie tylko tych kim jesteśmy zainteresowani i którzy nam się podobają.  

 

Koleżanki z pracy, koleżanki z uczelni, na imprezie najpierw wypatrujemy czy są tam fajne laski, gdy dzwonimy do kumpli to pierwsze co wymieniamy to czy oraz ILE jest tam fajnych lasek, które nas interesują i nam się podobają.

Byłem kiedyś z 2 kolegami z pracy na spotkaniu biznesowym w pewnej korporacji.  Recepcjonistka była śliczna i pierwsze co jak dała nam identyfikatory  to spojrzenia między sobą i tekst jednego nagle: „Ja znam te spojrzenia i uśmiechy;>”. Każdemu się podobała i nawet gej byłby nią zainteresowany :).

Wszyscy wiedzieli o co chodzi. Na spotkaniu była także pewna opalona, blondynka o apetycznej figurze, równo obciętych brwiach i ogólnie wesołej aparycji. Spotkanie trwało godzinę, kobieta bardzo profesjonalna, rozmowa bardzo merytoryczna w sympatycznej atmosferze. Komentarz 3 mężczyzn po wyjściu:

Ale ona była słodziutka 🙂

i później jeden z nich podkreślał to non stop omawiając biznesową kwestię.

  Czy to znaczy, że faceci patrzą wyłącznie na aparycję i wygląd zewnętrzny? 

NIE !!! To powoduje u nas wyzwolenie pewnego instynktu, nad którym nie panujemy. Oceniamy pod kątem seksualnym każdą kobietę czy tego chce czy nie chce czyli nasze kryteria jak jesteśmy samotnymi singlami to:

 1. Bardzo chętnie przespałbym się z nią!
 2. Przespałbym się z nią jakby sama wykazała inicjatywę.
 3. Przespałbym się z nią po alkoholu.
 4.  Przespałbym się z nią w akcie desperacji po ogromnej dawce alkoholu.
 5.  Nigdy w życiu bym się z nią nie przespał niezależnie od alkoholu.

 

95%  Kobiet jest dla większości mężczyzn atrakcyjna wizualnie, ponieważ to nie atrakcyjność jest wyłącznym czynnikiem “podobania się”.

 

Dlaczego w tej skali jest „przespałbym się” bo takie jest postrzeganie. Dla faceta przespałbym się jest równoznaczne z „chętniej prowadziłbym dłuższą znajomość, może nawet związek jeżeli spełniłaby całą resztę moich oczekiwań a ja jej”. Facet poznając inteligentną piękną kobietę nie myśli: „Och..poszedłbym z nią do opery na wspaniały spektakl”. NIE!  Facet myśli czy seks z nią byłby fajny w momencie, w którym ocenia kobietę. Może nawet jej nie lubić, ale wyobraża sobie cz mógłby mieć z nią fajny seks! Panimajesz? 😉 Nie krytykuj, nie walcz. Jeżeli nie zgadzasz się z tym

Bardzo fajnym dopełnieniem jest książka “Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary” autorstwa Davida M. Bussa. Poniżej znajdziecie spis najtańszych sklepów.


Teraz czytaj uważnie bo to prawdopodobnie najważniejsze słowa w życiu jakie możesz przeczytać:

 

Każda kobieta chciałaby być jako nr 1 i jest to pozycja pożądana najbardziej czyli:

Bardzo chętnie przespałbym się z nią!

Z nr 2 oraz 3 jest OPCJA aby przenieść się pod wpływem znajomości, charakter, usposobienia i mnóstwa innych czynników do pkt 1. Z pkt 3 jest jednak bardzo trudno awansować, trwa to dłużej.

Z pkt 4 i 5 nigdy nie ma możliwości awansu nawet o JEDNO oczko.

Czyli jeżeli jesteś odrażająca dla faceta to nic tego nie zmieni. Na Twoje szczęście bardzo mało Kobiet wbrew pozorom jest tak postrzegane przez mężczyzn.

 

 WAŻNE! Ile szacunkowo typów Kobiet jest dla każdego faceta w społeczeństwie?  

 

 1. Bardzo chętnie przespałbym się z nią! <- 15%
 2. Przespałbym się z nią jakby sama wykazała inicjatywę. <- 75%
 3. Przespałbym się z nią po alkoholu. <- 5%
 4.  Przespałbym się z nią w akcie desperacji po ogromnej dawce alkoholu. <- 2,5%
 5.  Nigdy w życiu bym się z nią nie przespał niezależnie od alkoholu. <- 2,5%

Co za tym idzie?

 

 Praktycznie 95% kobiet ma szansę zdobyć tego upragnionego faceta! Ty też. Nie ważne czy mu się podobasz czy nie.  

 

Co w takim razie wpływa na zmianę postrzegania? To jakie jesteście moje drogie kobiety. Czy jesteście atrakcyjne charakterem tak jak opisuje to swoich tekstach. Czy jesteście pewne siebie, pozbawione kompleksów, zadowolone z życia, otwarte na innych facetów , zadbane czy też nie.

Czytaj także: Pewność siebie u Kobiet jest bardzo seksowna!

Facet zupełnie inaczej zachowuje się do kobiety z którą chciałby się przespać, inaczej do tej z którą zrobiłby gdyby wykazała inicjatywę, a jeszcze inaczej do tej z którą zrobiłby to po alkoholu.

Jaki z tego płynie wniosek?

 

 Olej mężczyzn, którzy nie wykazują inicjatywy  czyli:

 

 • Zawsze mają inne zajęcia ważniejsze od Ciebie. Nie mają czasu.
 • Nie umawiają sami spotkań
 • Mają zbyt mało do powodzenia – po prostu nie mają o czym z Tobą rozmawiać.

 

Nie tłumacz sobie,że on się nie odzywa bo jest wiecznie zajęty, bo mu siłownia/praca/etc na to nie pozwala. On się nie odzywa samemu pierwszy albo na Twoje próby kontaktu on reaguje z ogromnym opóźnieniem. No kurde –  nie zależy mu specjalnie. Są dwie opcje: albo szukaj innego bo Ty mu nie odpowiadasz, albo coś spieprzyłaś i nie zainteresowałaś w odpowiedni sposób.

Sprawdź: Kobiece wymagania vs. prawdziwe szczęście

Pamiętaj – jak masz wrażenie, że on ma Cię w dupie to prawdopodobnie ma Cię w dupie i nic tego nie zmieni. Powiedz sobie „Next” i szukaj szczęścia u innego faceta.

Jeszcze jedno: Jeżeli on nie chce się wiązać z Tobą, ale chce się spotykać itp a Tobie nie pasuje układ seks-przyjaciel to olej go. Prawdopodobnie jest niedojrzały albo za mało mu na Tobie zależy. Na pewno mniej niż Ty byś chciała.

Podsumowując – szukanie odpowiedzi na pytanie: “Czy mu się podobam?” lub “Jak poznać, że mu się podobam?”   nie jest specjalnie trudne – nawet gdy on jest nieśmiały to daje Ci mnóstwo sygnałów świadczących o tym! Powodzenia życzę 🙂

””————————————————————–

Dołącz do mojej grupy na facebooku, komentuj, otrzymuj najnowsze posty, dyskutuj:
https://www.facebook.com/groups/1349875621779160/

Dołącz do fan page Mężczyzna Szczery do Bólu:
https://www.facebook.com/malemen/