Kobiece wymagania vs. prawdziwe szczęście

 

Szczerze mówiąc to jestem mocno zdziwiony współczesnymi Kobietami. Myślałem, że myślenie roszczeniowe mamy dawno za sobą i kobiece wymagania są normalniejsze. Mamy XXI wiek, Kobiety są bardziej wyemancypowane niż kiedykolwiek. Tyle się mówi na temat partnerstwa, równouprawnienia. Chciałoby się rzec, że mamy za sobą czasy, w których Kobieta miała tylko leżeć i pachnieć a facet ma na nią zapierdalać.

Owszem, prawdziwy mężczyzna powinien przynosić kasę do domu i pamiętać, że Kobieta to nie kura domowa a wszystko współdzelić albo dbać o to by nie była zakładnikiem we własnym domu, ale do kurwy nędzy! Nie przeginajmy w drugą stronę. Nie może być tak, że Kobieta tylko ma wymagania wobec mężczyzny a sama od siebie nie daje nic. Ostatnio spore kontrowersje wywołał ten o to post na moim facebooku:

 

Wymagajcie od siebie by przyciągać porządnych facetów!

Opublikowany przez Mężczyzna szczery do bólu na 1 listopada 2017

Odezwało się mnóstwo Kobiet, które były wręcz oburzone tym przekazem. Dostałem informacje, że jest to proste i płytkie myślenie rodem faceta z siłowni. Byłem mega w szoku. Oczywiście za każdym razem gdy się zwraca kobietom uwagę to pojawiają się głosy:

 

“Powiedz to mężczyznom!!!”
“Zacznij od siebie”
“Panom też przydałoby się to powiedzieć!”

Ależ tutaj się pojawił jad w dyskusji. Tylko co złego jest w:

 

ćwiczeniach
czytaniu dużej ilości książek
zdrowym odżywianiu
zarabianiu na siebie

 

 

Okazuje się, że Kobiety miały problem z dwoma rzeczami najbardziej:

a) że ktoś od nich czegoś wymaga
b) że mają na siebie zarabiać

Najbardziej wkurwiły mnie jednak głosy typu:

 

 “Kobiecie, która spełnia te 4 punkty nie potrzebny jest mężczyzna!“ 

 

Powiem tak. Niektórym Paniom w tym kraju popierdoliło się w główkach do reszty. Dlaczego uogólniam? Z prostej przyczyny – każdy %  takich głosów na moim fan pagu to również określony % takich samych głosów w społeczeństwie. Komentarzy było niemal 100 a wiadomo, że komentują najbardziej “głośne”, które ten post najbardziej rozsierdził.

 Kobiety, które uważają, że dzięki zarabianiu na siebie, ćwiczeniach, zdrowym odżywianiu i czytaniu książek nie potrzebują mężczyzn również nie zasługują na szczęście! Na pewno nie z meżczyzną! 

To właśnie z całym szacunkiem je mogę nazwać materialistycznymi sukami, których facetom współczuje na maxa. Jednak to nie ich wina…. tylko ich matek oraz ojców, że nie przekazały im normalnej edukacji oraz przykładów związku. Od kiedy mężczyzna jest od tego by wyłącznie:

  • Zarabiać na Kobietę
  • Być wysportowanym
  • Błyszczeć inteligencją zarówno intelektualną jak i emocjonalną

Dlaczego uważam, że Kobieta powinna wymagać przede wszystkim od siebie zanim będzie wymagać od NIEGO?
Drogie Panie! Narzekacie tak na facetów jacy to są zjebani, mało odpowiedzialni oraz wiecznymi Piotrusiami Panami. Pojawiają się głosy, że nie ma już prawdziwych mężczyzn tylko same maminsynki. Pytanie jest proste:

 

 Co zrobiłaś by przyciągnąć do siebie wymarzonego mężczyznę?! 

 

Pamiętaj, że jeżeli nie myślisz o tym jak przyciągnąć swojego wymarzonego faceta to on może w ogóle na Ciebie spojrzeć. Nie zainteresuje się Tobą, nie popyta znajomych o Ciebie, nie będzie chciał kontynuować relacji. Później pojawiają się te wszystkie maile, które dostaje typu: “Przestał się odzywać” ; “nielogicznie się zachowuje” ; “nie rozumiem jego zachowania”. No kurwa logiczne, że nie rozumiesz, bo on z Ciebie zrezygnował! Później facetowi się dostaje bo on jest zjebanym niedojrzałym gnojem, który z Ciebie zrezygnował. Tyle, że…. on spełniał Twoje wymagania, ale Ty jego najprawdopodobniej nie. Brutalna prawda. Nie pasowałaś mu. Guzik prawda, że najważniejsza jest wzajemna akceptacja i szacunek. No oczywiście w późniejszym etapie związku jak on już Cię pokocha, ale…. zanim to się pojawi to trzeba się najpierw sparować. Pozwólcie, że coś Wam zacytuje:

Taniec godowy – zespół zachowań samców w okresie godowym, polegający na prezentowaniu upierzenia godowego, wydawaniu głosów godowych, odbywaniu lotów godowych. Jego celem jest zdobycie odpowiedniej partnerki do rozrodu. źródło: http://www.ekologia.pl/wiedza/slowniki/leksykon-ekologii-i-ochrony-srodowiska/taniec-godowy

 Czy myślicie, że u ludzi nie występuje taniec godowy? Owszem występuje, ale nie jest tak prymitywny jak u zwierząt oraz trwa dużo dłużej zanim dojdzie do finalnego zapłodnienia. Dlaczego spłyciłem to wszystko do 4 punktów? Omówię każdy z nich:

 

Ćwicz!

Ćwiczenia

 

Co tutaj jest bulwersującego? To oczywiste, że każda Kobieta chciałaby mieć faceta dobrze zbudowanego, umięśnionego chociaż pewnie nie za bardzo albo przynajmniej z fajnymi pośladkami czy klatą. Tylko moje drogie Panie to działa w dwie strony. Mężczyźni też lubią gibke wysportowane i elastyczne, jędrne ciało Kobiety. To już nawet nie chodzi o tuszę bo mnóstwo Panów lubi pełniejsze kształty (takie nawet XXL), duży biust, duże pośladki itp. ale to nie chodzi o szczupłość i w żaden sposób nie mówię, żę trzeba to robić by Kobieta była chuda tylko po to żeby miała jędrne i wysportowane ciało. Poza tym przecież to dobre dla zdrowia – nie tylko wyleczysz swoje kobiece kompleksy, ale też po prostu poczujesz się zdrowsza!

Pamiętaj, że odpowiedzialny i zajebisty mężczyzna, który w danej chwili jest wolny prawdopodobnie jest “zdobywany” przez kilka innych Kobiet. Jeżeli już Ci się udało i spotkałaś swój ideał to chcesz go stracić na rzecz jakiejś wysportowanej dziuni z siłowni czy fitness clubu? Umówmy się, przecież nie chodzi o to aby zapierdalać po 3-4x w tygodniu na siłownie, ale aby np. raz czy dwa w tygodniu pobiegać lub poćwiczyć z Chodakowską przed telewizorem. Nikt Ci nie karze być jakąś trenerką fitnes czy brać udziału w zawodach. Jeżeli po prostu prowadzisz siedzący tryb życia to dla własnej satysfakcji poćwicz trochę a Twój przyszły wymarzony mężczyzna to doceni.

 

Czytaj dużo książek

Dlaczego powinnaś czytać dużo książek

 

Nie rozumiem dlaczego w ogóle to wymaga jakiegokolwiek komentarza. Jeżeli jesteś pustą “instagramiarą”, która wrzuca wyłącznie “piękne” selfiaczki na insta to wiedz, że błądzisz. Jeżeli myślisz, że dbając tylko o swój wygląd i piekny ryjek przyciągniesz i utrzymasz normalnego, odpowiedzialnego, czułego mężczyznę to się grubo mylisz. Myślisz, że taki facet chciałby Cię wyłącznie ze względu na fajne cycki i pełne usta pewnie zbotoksowane? NIE. O czym miałby z Tobą porozmawiać? Pod pojęciem czytania dużo nie mam na myśli tylko książek, ale ogólne interesowanie się tym co się dzieje wokół Ciebie – artykuły na portalach, gazety, miesięczniki, tygodniki. Nie karze Ci czytać Forbesa, bo pewnie nie będzie Cię interesować, ale czytanie czegokolwiek innego jest raczej w zasięgu Twoich możliwości.

Chyba nie chciałabyś pustego faceta, którego jedyną książką jest “O Wojtku, który został strażakiem”. Żaden normalny, odpowiedzialny, konkretny facet nie chce pustej Kobiety, z którą nie ma o czym porozmawiać. Skąd masz czerpać wiedzę o życiu jak nie z książek, periodyków, magazynów? Z opowieści koleżaneczek? ZAPOMNIJ.

Na Facebooku jest nawet taka grupa: Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka! To się tyczy absolutnie obu płci.

 Każda szanująca się porządna Kobieta powinna czytać. Dużo. Mężczyźni to samo. Nie ma żadnej dyskusji z tym! 

Jeżeli nie lubisz, nie chcesz lub nie masz na to czasu to nie szukaj inteligentnego i odpowiedzialnego Mężczyzny. Co on będzie z Tobą robił? Chcesz być jego kurą domową, bo nie będzie z Tobą serio miał o czym pogadać. Zacznij się rozwijać by przyciągnąć zajebistego faceta. W końcu większość z Was marzy o cudownej rodzinie. Chcesz z głąbem tę rodzinę tworzyć?

 

Zdrowo się odżywiaj

 

Jest naprawdę dużo powodów, dla których powinnaś się zdrowo odżywiać, ale podstawowy to przede wszystkim młody wygląd oraz uroda. Ćwiczenia są na jędrne i zdrowe ciało, a zdrowe odżywianie właśnie na urodę. Jeżeli uważasz się za nieatrakcyjną, masz ziemistą cerę i w ogóle nie jesteś pięknością to zacznij jeść więcej warzyw (tak z 5x) oraz ogólnie zacznij się interesować swoim żywieniem. W internecie jest mnóstwo blogów poświęconych zdrowemu odżywianiu i wpływu na urodę. Wystarczy, że zaopatrzysz się w wyciskarkę i przez miesiąc będziesz piła 2-3 soki warzywne a zobaczysz jak bardzo zmieni się Twój wygląd. W jaki inny sposób chcesz zachować młodość i urodę jak nie świadomym żywieniem?

Facet, którego szukasz prawdopodobnie już zaczął się lepiej odżywiać od Ciebie dlatego tak cholernie Ci się podoba i jest taki przystojny… Weź sobie to do serca. Możesz mieć ładna buźkę, ale nie zdziw się jak zaczniesz się nagle starzeć. Dlatego…nie dyskutuj z tym, że powinnaś się zdrowo odżywiać. Nie ma żadnych powodów, dla których nie powinnaś tego robić – zwłaszcza jak Twoim celem życiowym jest posiadanie dużej, szczęśliwej rodziny….bo przecież jest prawda? Jeżeli uważasz, że to bardzo próżne, że wyboru życiowego partnera dokonuje się na podstawie wyglądu…to zejdź kurwa na ziemię! Nie zaklinaj rzeczywistości. Tak jest, było jest i będzie. Jeżeli “to próżne” to … żyj sama ze swoim kotem
.

Zarabiaj na siebie

 

To jeden z najważniejszych punktów. Tutaj było najwięcej kontrowersji oraz tekstów, że “po co mi wtedy facet” ? No kurwa! Od kiedy facet jest do utrzymywania Kobiety? Myślałem, że to tylko domena blachar i utrzymanek, ale okazuje się, że nie. Przecież facet potrzebuje czuć się “potrzebny”, dlatego powinien zarabiać dla Kobiety? Wiesz ile w tym kraju jest Kobiet, które ćwiczą, czytają książki ale liczą na bogatego księcia z bajki? Zejdź kurwa na ziemię. Chcesz być utrzymanką czy równą partnerką? Związek nie polega na tym, że jedna osoba powinna być silniejsza, a druga słabsza. Związek = partnerstwo!

Czytaj również: 7 zasad udanego i szczęśliwego związku 

Nie widzę najmniejszych powodów, dla których miałabyś nie zarabiać na siebie. Owszem jest sporo takich Kobiet, które mają bogatych mężów / chłopaków, zajmują się domem, rodzą dzieci i w wieku 40 lat+ bogaty jegomość zostawia ją z 20 lat młodszą dziunią. Co się dzieje? Sprytna Kobieta zostaje z przysłowiową dwójką dzieci, bez pracy oraz perspektyw. Owszem jegomość płaci dziuni 40 kilku letniej alimenty, ale … gdzie ona znajdzie pracę bez doświadczenia zawodowego? Nie dbała o swój samorozwój, zajmowała się wyłącznie domem, nie zarabiała na siebie. Facet też chce czuć, że przychodzi do domu gdzie ma równorzędną partnerkę. Owszem jak Kobieta jest w ciąży, wychowuje dzieci to nie zarabia, ale… fajnie żeby miała później gdzie wrócić. Są oczywiście mężczyźni, którzy  akceptują taki model rodziny i Kobiety też…ale większość zdrowych mężczyzn nie chce być Twoim wyłącznym sponsorem.

Znowu…nie popadajmy w paronoje. Nikt nie karze Ci zarabiać 15-20 tysięcy…zarabiaj chociażby te 2-3-4 tysiące na rękę na własne potrzeby. Niech facet czuje, że też coś się dokładasz do domu albo przynajmniej nie musi wszystkich Twoich zachcianek finansować. Może i niektórym to sprawia przyjemność spoko – ale czy po 10 latach też będzie temu samemu sprawiało to przyjemność? Przemyśl to.

Czytaj również: Znajdź pracę marzeń i bądź człowiekiem

To wszystko to temat rzeka, ale prawda jest taka, że jest w tym kraju mnóstwo Kobiet, które po prostu chciałyby wymagać wyłącznie od mężczyzn, nie patrząc na samą siebie. Nie wymagają od siebie i zastanawiają się: “gdzie Ci mężczyźni?” więc jeszcze raz powtarzam – nie są Tobą zainteresowani. Jeżeli jesteś zajebistą kobietą to raczej nie masz problemów ze znalezieniem wymarzonego faceta. Zejdź na ziemię i przestań mówić: “Powiedz to facetom” tylko spójrz na ziemię. Jeżeli potrzebujesz to im to wyślij bo jest to także do mężczyzn lub wyślij swojej przyjaciółce.