Toksyczny związek to trudna miłość. Urwij to natychmiast!

Dostaje ostatnio coraz więcej maili i strasznie wkurza mnie jak wiele kobiet uważa brak szacunku do samej siebie za normę zdrowego związku. Czy naprawdę uważasz, że Mężczyzna, który mówi do Ciebie: „Wypierdalaj”, „Nie mam ochoty Cię widzieć”, „Zniszczyłaś mi życie” i powtarza to notorycznie to chodzący ideał? Dodatkowo nie ma ochoty na jakiekolwiek czułości z Tobą. Obarcza Cię winą o wszystko, podcina Ci skrzydła. Czy taki toksyczny facet jest Ciebie wart?

Jeżeli nie, to rada jest prosta:

 

 ODEJDŹ OD NIEGO – TO JEST TOKSYCZNY FACET 

 

Muchomor jak facet - może być toksyczny
Muchomor jak facet – może być toksyczny

 

Widziałem kiedyś taki demot: „Dlaczego starsi ludzie są ze sobą po kilkadziesiąt lat? Bo kiedyś naprawiało się to co było zepsute a nie wyrzucało”. Doskonale się z tym zgadzam, ale ja pierdole, trzeba wiedzieć z kim da się związek naprawić a z kim nie! Jeżeli Mężczyzna Cię nie szanuje to przestań łudzić się marzeniami, że on się zmieni. Zwłaszcza to dotyczy młodych związków 1-3 lata. Przestań się karmić jakimikolwiek złudzeniami. On nie będzie inny! Po co masz z nim być i łudzić się, że będzie dobrze?!

 

 Jeżeli jesteście małżeństwem i Ty już nie wytrzymujesz w toksycznym związku to ROZWIEDŹ SIĘ! 

Na chuj masz się męczyć w związku z kimś kto Cię nie szanuje. Nawet jeżeli on się zmieni to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie – pomyśl sobie co będzie później jeżeli po 1-3 latach związku już dzieją się takie numery to co będzie po 12? Nigdy nie pozwól aby jakiś facet traktował Cię w sposób taki, w jaki Ty nigdy nikogo byś nie traktowała. Masz całe życie przed sobą i nie zmarnuj go z jakimś głupim chujem, który Cię nie szanuje, nie kocha i w ogóle jest prawdziwym skurwysynem!

On znajdzie kobietę, dla której nie będzie takim złamanym chujem jak dla Ciebie – a Ty z kolei zasługujesz na faceta, który będzie Cię szanował, no chyba że jesteś księżniczką ;). Szanuj samą siebie… jeżeli pozwalasz sobie by ktoś Cię traktował w inny sposób niż byś tego chciała to znaczy, że sama do siebie nie masz szacunku!

 

Nawet jeżeli masz dziecko z toksycznym facetem to co z tego?

 

Chcesz tego, aby Twoje dziecko było wychowywane przez głupiego chuja i patrzyło jak on Cię traktuje? Znam takie przypadki, gdzie kobieta właśnie odeszła od toksycznego faceta, który był nieodpowiedzialnym gnojem i nie żałuje tego. Okey – każdej kobiecie jest wtedy ciężko, ale chcesz by Twoje dziecko miało Ci to kiedyś za złe, że nie odeszłaś od niego? Masz przecież na pewno życzliwych ludzi dookoła i inną rodzinę.

Przeczytaj ten wpis: Odejście od męża i co dalej? Przeczytaj list 5-letniej Małgosi do nieszczęśliwej mamy. i zastanów się czy Twoje dziecko też mogłoby wyrażać takie emocje?

 

W normalnej relacji ludzie się szanują, odzywają do siebie normalnie, kochają, tęsknią, czekają na siebie, pragną, wspierają, myślą o sobie jak o „teamie”. To jest NORMALNA relacja. Wszystko co jest odchyłem i Tobie nie odpowiada po prostu zmień. Dokonaj próby zmiany, porozmawiaj szczerze o tym co Ci się nie podoba a jeżeli nie skutkuje to po prostu ODEJDŹ.

 

 Jeżeli facetowi zależy to ZAWSZE pobiegnie za kobietą! 

 

 

Mogłabyś zapytać:

Co zrobić jednak jeżeli go kocham strasznie i nie wyobrażam sobie aby go nie było.

 

To nie jest kurwa miłość! Ogarnij się laska! To jest uzależnienie od faceta, który Cię nie szanuje. Miłością nie można nazwać tkwienia z kimś kto nas nie szanuje. Ok to może jest platoniczna, ale chcesz być w platonicznym związku? Przestań pierdolić, on Cię traktuje jak szmatę, ale Ty go kochasz więc od niego nie odejdziesz.

 

Lubisz też sadomaso?
Lubisz sobie sprawiać ból?
Lubisz gdy ktoś Cię bije kablem?

NIE? No popatrz. To dlaczego zgadzasz się, by ktoś Ci robił krzywdę psychiczną?

 

Strasznie wkurwiają mnie faceci, którzy nie doceniają często jaki skarb mają w domu. Jeżeli jesteś zajebistą kobietą o jakiej pisze w swoich artykułach od samego początku. Jesteś czuła, namiętna, wariatka, starasz się rozwijać siebie, jesteś wyrozumiała, nie strzelasz fochów, jesteś zajebistą kochanką, dbasz by być wyzwaniem intelektualnym, potrafisz zaskoczyć, jesteś pewna siebie i ciekawa świata, rozwijasz… To zasługujesz na równie zajebistego faceta.

 

  Zajebista kobieta zasługuje na zajebistego faceta – uwierz w to! 

 

Przestań pierdolić, że żaden Cię nigdy nie zechce, dlatego trzymasz się tylko tego jednego. Przestań pieprzyć, że zostaniesz starą Panną. Szczęśliwsza będziesz samemu niż z jakimś złamanym chujem! Po prostu rozglądaj się, testuj innych, sprawdzaj – ale naucz się być szczęśliwa i radosna sama ze sobą! Wtedy będziesz przyciągać szczęście i radość!

Polecam obejrzeć film pt: „The Secret” po polsku – wiele z Was dużo wyciągnie dla siebie z tego filmu. Zwłaszcza w kontekście odczuwania szczęścia 🙂

Dużo zajebistego seksu życzę z osobami, które kochacie! 😉 Seks w związku pełnym miłości, namiętności, akceptacji i wsparcia jest wspaniały przecież prawda?

kontakt@szczerydobolu.pl


Dołącz do mojej grupy na facebooku, komentuj, otrzymuj najnowsze posty, dyskutuj:
https://www.facebook.com/groups/1349875621779160/

Dołącz do fan page Mężczyzna Szczery do Bólu:
https://www.facebook.com/malemen/