Co faceci widzą w kobiecych piersiach? I jakie lubią…?

Konia z rzędem tej Kobiecie, która nigdy nie miała sytuacji takiej, w której facet rozmawiajac z nią patrzył się na jej biust zamiast w jej oczy. Zwłaszcza jeżeli miała bluzkę/sukienkę z dużym dekoltem. To pytanie sobie zadaje miliony Kobiet – co mężczyźni tak bardzo widzą w kobiecych piersiach. Wiele z Was także denerwuje się nawet, że mężczyźni patrzą im na biusty, dlatego celowo ubierają się tak aby je zakrywać.

Kobiece piersi to powód dla jednych do kompleksów, dla innych powód do dumy, a dla trzecich….problem bo są za ciężkie :). Powiedzieć, że z rozmiarem piersi to tak samo jak z rozmiarem penisa “im większy tym lepszy” to duże kłamstwo. Trzeba mieć jednak na uwadze, że piersi to jeden z największych atrybutów seksualnych u Kobiet. Niesamowita broń, którą wiele z kobiet wykorzystuje.

 

No właśnie… 🙂 Czy wykorzystuje? Pewnie nie zawsze, ale te które wiedzą jak ogromną mają moc i chociaż raz spróbowały wykorzystać “tej broni” nie omieszkają tego zrobić ponownie.

Niestety – tak jak Wam pisałem mężczyźni są prości , dlatego czasami ogromny dekolt i fajnie wyeksponowane piersi wystarczą aby nas absolutnie zmanipulować i wynegocjować co tylko chcecie. Pewnie się zdziwicie, ale zaczyna się to już od dzieciństwa. Tak – fascynacja kobiecymi piersiami zaczyna się od dzieciństwa gdy młody chłopiec widzi gdzieś nawet przypadkiem nagie piersi starszych Kobiet. To dlatego na pewnym etapie swojego życia chłopcy wolą starsze dziewczyny, bo są dużo bardziej rozwinięte “fizycznie” od jego rówieśniczek co ich NIESAMOWICIE podnieca. Umówmy się – każdy z nas jest istotą seksualną od najmłodszych lat, a chłopcy / nastoletnie chłopaki fascynację kobiecymi piersiami mają wtedy największą. Owszem ona później w zasadzie nie znika, ale staje się mniej silna niż w latach młodzieńczych. Dlaczego … ? Po prostu mężczyzna ma ich nieco więcej w życiu i trochę bardziej się przyzwyczaja, ale dalej wywołują silne emocje. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Czytaj także

Seksowna sukienka? TOP6 jakie podobają się facetom + LINKI


Co faceci widzą w kobiecych piersiach?

Po pierwsze: skojarzenia z dzieciństwem

 

Absolutnie biologiczne uwarunkowania. Podczas karmienia piersią (zwłaszcza ssania sutków) u Kobiet uwalnia się oksytocyna czyli hormon miłości i przywiązania. Dziecko ssając kobiecy sutek powoduje tym samym, że kobieta się przywiązuje do dziecka i wywołuje w niej niewyobrażalną miłość. To bardzo logiczne z punktu widzenia biologicznego, że natura tak nas zaprojektowała iż mamy rytuały (karmienie), które jednocześnie powodują, że Kobieta nie porzuci swojego dziecka. Podobnie jak w świecie zwierząt. Niemowlaki tak samo uwielbiają piersi swojej matki jak jej tata bo kojarzy im się ze zdrowiem, pokarmem i zaspokojeniem czegoś co czują w brzuszku, ale nie wiedzą że to głód. Do pewnego wieku nawet dziewczynki mają fascynację i uwielbienie do kobiecych piersi (znika po kilku latach).

 

 

Widzieliście, że mężczyźni są jedynymi ssakami, którzy fascynują się kobiecymi piersiami w intymnym kontekście? Natomiast Kobiety są jedynym ssakami, u których piersi powiększają się w okresie dojrzenia oraz podczas ciąży? Niesamowite co? Natura jednak wiedziała jak nas dobrze zaprojektować, ponieważ wyposażyła w instrumenty seksualne, abyśmy mogli się rozmnażać. Kto wie tylko czy aż nie za bardzo 🙂

 

Gdyby Kobiety nie miały aż tylu bodźców seksualnych myślicie, że co grałoby pierwsze skrzypce? Feromony? Być może… Nie wyobrażam sobie jednak, że mężczyzna (człowiek dodam) najpierw obwąchuje potencjalną partnerkę, a później zaczyna z nią rozmawiać.

 

Oksytocyna to także wystarczający powód dla którego Kobiety w przeważającej większości tak bardzo lubią stymulację piersi podczas uniesień erotycznych. Niektóre z nich także doświadczają “orgazmu sutkowego” chociaż to dla mnie trochę abstrakcja i nie spotkałem się z tym nigdy.  Jednak co prawda to prawda – wielu z nas ma obsesję na punkcie kobiecych piersi dużo większa niż Kobiety.

 

Po drugie: atrakcyjność seksualna = lepsza zdolność do wykarmienia potomstwa to większe piersi

 

Nie trzeba tutaj wiele słów komentarza. Wiele czytałem na temat tego, dlaczego właśnie do “ładni ludzie” nam się podobają najbardziej i czym jest bycie “ładnym” człowiekiem. Dlaczego w przypadku facetów nie zawsze przystojność gra pierwsze skrzypce, a wśród Kobiet jest taka rywalizacja i czemu “bycie brzydkim kaczątkiem” jest naprawdę tragedią dla Kobiety. Otóż piękna buźka to nic innego jak sygnał dla faceta, że kobieta jest zdrowa, a co za tym idzie – stworzy z nim również zdrowe potomstwo.

 

Przecież umówmy się…to czy ktoś nam się podoba czy nie to rzecz indywidualna, gustu. Mimo to istnieje coś takiego jak “uniwersalne” prefencje podczas których np 80 facetów / 100 stwierdza, że dana Kobieta jest “zajebista”. Co znaczy “Zajebista Kobieta” ? Po prostu zdrowa co spowodowało także śliczne rysy twarzy. Jesteśmy istotami biologicznymi, dlatego nie ma się co dziwić, że nad niektórymi instynktami nie panujemy. To w naturalny sposób fascynacja kobiecymi piersiami bywa niekiedy powodem do wstydu. Nie znam jednak ani jednego mężczyzny, który nie JARAŁBY się kobiecymi piersiami w stopniu bardzo mocnym. Niektórzy się po prostu nie przyznają tak bardzo, inni wiedzą że to coś bardzo normalnego. Wielu z nich gdy widzi nagie piersi to zaczyna bardzo mocno fantazjować.

 

Po trzecie: Kobiece piersi to tajemnica

 

No przecież. Przeważnie tzn. 99,99% kobiecych piersi jakie widzą w życiu to coś co jest zasłonietę. Taką mamy kulturę, w której kobiece piersi się po prostu ukrywa – inaczej niż w kulturze np. afrykańskiej gdzie na filmach przyrodniczych z Pania Jakubowską możemy zauważyć, że Kobiety w Afryce chodzą z odsłoniętymi piersiami. Nie wierzę, że w związku z tym masaje tak samo się nimi fascynują jak my. Mężczyźni świata zachodniego.

 

Zobaczcie…w większości Panowie te kobiece biusty muszą sobie wyobrażać. Wiecie już jak silny bodziec seksualny one stanowią, ale ta “tajemnica” dodatkowo wpływa na fascynację. Czemu jest społeczne przyzwolenie aby mężczyzna chodził bez koszulki a nie ma takiego przyzwolenia dla Kobiet paradujących bez koszulki i stanika? Ja bym się nie obraził…. 😉 ale trzeba się dostosować do obowiązujących norm w społeczeństwie.

 

 

Wiadomym jest natomiast, że to  co zakazane (zakryte piersi kobiece) jest dużo bardziej pociągające. Nawet te pieprzone staniki na to wpływają. Dlatego mężczyzn tak bardzo podnieca bielizna również, bo przyzwyczaili się, że jak mają być te cholerne staniki to niech chociaż będzie to seksowna koronka bielizna np czerwona 😉

 

Po czwarte i ostatnie: Są interaktywne i PIĘKNE

 

Dlaczego są interaktywne? To znaczy, że to najbardziej łagodny i miły w dotyku (na 1 miejscu z pośladkami) część ciała u Kobiet. To takie normalne… faceci są gruboskórni, szorstcy i “brzydcy” bo cenicie u nas zupełnie inne cechy. My szukamy czegoś totalnie przeciwnego, dlatego kobiece piersi i sutki są tak inne od męskich – nieowłosione 🙂 z cudownymi sutkami, brodawkami. Fascynuje nas to. Większość piersi mieści się w dłoniach oraz ustach. Podoba nam się to – po prostu. Są miłe w dotyku, smaczne, mają cudowną fakturę. Uspokajają nas…a poza tym są po prostu ciepłe i noszą w sobie pewną magię… Nie ma innych wytłumaczeń.

 

Jakie piersi lubią faceci, mężczyźni ? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, dlatego postaram się przytoczyć kilka przykładów, aby Wam pokazać co nie co. Wiele Kobiet nie powinno mieć kompleksów z tego powodu. Będę jednak szczery do bólu. Nie ma jednych idealnych. Jest przekonanie, że mężczyznom bardziej podobają się większe piersi. Co mogę powiedzieć? Tak to prawda. Utożsamiamy z większymi piersiami temperament seksualny. Podniecają nas bardziej. Mówię tutaj o zdecydowanej większości, ale to nie oznacza że nie kochamy innych. Poniżej kilka przykładów piersi, które spora grupa facetów mogłaby nazwać atrakcyjnymi.

 

 

2.

 

3.

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

7.

 

 

I co? Widzicie jakieś podobieństwa? Bo ja absolutnie żadnych 🙂 Jaki z tego wniosek? Nie możecie mieć kompleksów z powodu swoich piersi. My je uwielbiamy takimi jakimi są…za to po prostu, że są. Nie musicie nic więcej z nimi robić.

kontakt@szczerydobolu.pl