Jak zaimponować Kobiecie? Poradnik tylko dla Mężczyzn!

Do dzisiejszego tekstu zostałem zainspirowany przez wiadomość od pewnego faceta, który chciał wywrócić kobiecie świat do góry nogami. Skłoniło mnie to ogólnie do tego by się podzielić swoimi spostrzeżeniami jak zaimponować kobiecie? Odpowiedź jest banalna: Być po prostu Mężczyzną.

Czego nauczyły mnie poradniki?

Naczytałem się za młodu kilka książek na temat uwodzenia kobiet, mnóstwo stron, forów internetowych. Chłonąłem bardzo dużo wiedzy na temat, bo jak każdy młody chłopak chciałem być w tym biegły. Czego ważnego się nauczyłem? Wszystkie rady jakie tam były to nie była żadna czarna magia, to nie było oszustwo, bo uwodzenie przecież kojarzy się z oszustwem. Większość Panów chciała tego samego, dlatego przeszli przez pewną drogę i dzielili się wiedzą, którą nabyli. W dużym skrócie chodzi po prostu o bycie facetem w każdej sytuacji, ponieważ mężczyzna z krwi i kości jest dla każdej kobiety niesamowicie pociągający. Każda Kobieta marzy o Mężczyźnie. Tak po prostu. Dlaczego to się stało takie trudne? Otóż drodzy panowie…

Żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wzorzec mężczyzny został gdzieś zagubiony i dopiero wychodząc z rodzinnego domu większość z nas musi się nauczyć co to znaczy być mężczyzną. Kwestia tylko kiedy kto się ogarnie i zacznie szlifować swój charakter i stawać się mężczyzną – bardziej. Może to chore, ale taka jest prawda. Większość z nas posiada w sobie ukrytą pizdę i w procesie nabywania męskości w samodzielnym życiu powinno się tej wewnętrznej pizdy pozbywać po to, by stać się atrakcyjnym facetem od którego aż bije testosteron.

Skąd takie wnioski? Uwielbiam po prostu słuchać Kobiet. Rozmawiać z nimi. Kiedyś baaaaardzo dużo rozmawiałem z Kobietami, na przeróżne tematy – warto mieć bliskie koleżanki, przyjaciółki i nie traktować każdej jako potencjalny obiekt seksualny (chociaż czasem to trudne). Trzeba po prostu słuchać i autentycznie interesować się tym co mówią.

Większość mówi, że w kontaktach z kobietami trzeba być po prostu sobą, ale to jest istne pierdolenie. Nie możesz być sobą, jeżeli Twoja osobowość ma bardziej lub mniej wyraźną wewnętrzną pizdę. Powinieneś rozpocząć proces kształtowania swojego charakteru. Zrozumienie tego kim powinien być mężczyzna i co w głowach mają Kobiety na ten temat pomoże Ci kształtować Twoje przyszłe życie, związki, relacje z kobietami, ale nie rozpoczynaj tego procesu z powodu Kobiety jednej czy całego ogółu. Powinieneś zacząć ten proces dla samego siebie, by być szczęśliwszy sam ze sobą. Tak po prostu.

Co jest naprawdę męskie?

Siła charakteru

To jest najważniejsza cecha jaką można w sobie wykształcić. Część facetów nabrała ją w procesie wychowania przez swojego ojca, część musi się jej dopiero nauczyć. Silny charakter to konsekwencja i nie zmienianie zdania jak chorągiewka na wietrze tylko trwanie przy swoim.

Zdrowa upartość – w teorii uwodzenia nazywa się to „silną ramą”. Kobieta dostrzeże Twoją konsekwencje i spokój. Tak – spokój wewnętrzny to jedna z najbardziej pociągających Kobiety cech. Facet, który zachowuje spokój nawet w trudnej sytuacji i trzyma emocje na wodzy będzie zawsze pożądany przez Kobiety. To nie jest łatwa cecha i latami będziesz jej się uczył. Ja czasem osobiście mam z tym problem, ale grunt to znać swoje słabe strony i pracować nad nimi.

Siła fizyczna

Mężczyzna powinien być silny i koniec. Jeżeli nie chorujesz na jakieś przewlekłe choroby, to powinieneś zadbać o to by być po prostu silny. Tego oczekują od Ciebie Kobiety, społeczeństwo. Ktoś może powiedzieć – pierdolić społeczeństwo, nie będę się dostosowywał. To jednak kolejna cecha, która po prostu uczyni Cię szczęśliwszym. Nie można być takim outsiderem, który wszystko neguje, bo gdy zaczniesz wyrabiać w sobie tą siłę, to nie będziesz musiał czekać długo na to jak zostanie doceniona, a Ty poczujesz po prostu spełnianie misji jaką oznacza bycie facetem.

Nie chodzi tutaj nawet o Kobiety, ale innych facetów. Jeżeli nie trenujesz na siłowni lub nie uprawiasz jakiegoś sportu, to po prostu zacznij. Mamy w naturalny sposób większe mięśnie od Kobiet, ale musimy je trenować. To wpłynie na Twoją pewność siebie, ponieważ nie będziesz bać się sytuacji, w których Twoja siła fizyczna będzie od Ciebie wymagana.

Możesz się temu sprzeciwiać, możesz nie lubić siłowni lub uprawiania sportów, ale nie narzekaj wtedy, że nie interesują się Tobą Kobiety, które dla Ciebie są atrakcyjne. Twoja wewnętrzna pizda będzie po prostu się powiększać z dnia na dzień, dlatego zacznij szukać po prostu sposobu na zwiększanie swojej siły fizycznej już teraz.

Nie bez znaczenia jest fakt, że wpłynie to bardzo mocno na Twój wygląd – niski poziom tkanki tłuszczowej, rozbudowane mięśnie, sylwetka w kształcie V. Jeżeli lubisz fajne piersi i jędrne pośladki u Kobiet to wiedz, że Kobiety z najlepszym ciałem, które Cię tak podnieca, ciężko na nie pracują i mają wobec facetów podobne oczekiwania. Kobiety mogą Ci mówić, że wygląd nie jest najważniejszy, ale… chciałbyś podniecać swoją Kobietę prawda? Tylko i wyłącznie możesz to osiągnąć poprzez zastosowanie kombosa – mózg+ ciało. Jeżeli nie będziesz miał odpowiednich warunków fizycznych to będziesz cały czas się zastanawiał czy jesteś dla swojej Kobiety pociągający i będziesz zazdrosny o lepiej wyglądających Panów od Ciebie. Po co Ci to? Po prostu schowaj wymówki do kieszeni i poczuj się lepiej.

Pewność siebie

To przez wszystkich powtarzany frazes, ale wiedz że to nie jest takie hop siup na pstryknięcie palcem. Pewność siebie powinieneś budować latami. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie masz w tej chwili Kobiety swoich marzeń, ponieważ nie jesteś wystarczająco pewny siebie. Ponieważ uważasz, że na nią (wstaw tutaj dowolną, którą ostatnio widziałeś ale nie miałeś odwagi zagadnąć) nie zasługujesz. Pewność siebie jest o tyle najtrudniejsza, ale i najbardziej pociągająca dla Kobiet. Pewny siebie mężczyzna przede wszystkim się nie waha, nie boi wziąć tego na co ma ochotę i często przegina. Jest tylko on i to jak się czuje w otaczającym go świecie.

Na pewność siebie wpływa mnóstwo czynników np.:

  • praca i pozycja w niej
  • zarobki
  • szacunek otoczenia
  • Twój wygląd
  • doświadczenia życiowe (im więcej barier przełamiesz tym mniej rzeczy będziesz się w życiu obawiał)

Trenować to możesz wyłącznie poprzez codzienne wychodzenie ze strefy komfortu. Umówmy się – w dzisiejszych czasach możesz żyć bardzo komfortowo i nie podejmować ryzyka jakie kiedyś prehistoryczni musieli podejmować, aby upolować jakąś zwierzynę. Kiedyś strach oznaczał bodziec do działania, a dzisiaj strach po prostu paraliżuje i to jest najkrótsza definicja wyrabiania pewności siebie. Właśnie dlatego sporty „kontaktowe” typu boks zwiększają Twoją pewność siebie bo inny, większy samiec przestaje być dla Ciebie zagrożeniem.

Pewność siebie to także zrobienie pierwszego kroku i pocałowanie Kobiety, która Cię pociąga i widzisz również zainteresowanie z jej strony. Ile razy miałeś taką sytuację, że rozmawiałeś z Kobietą, która Ci się podoba np. w klubie czy na imprezie i widziałeś, że jest także zainteresowana, ale zabrakło Ci jaj, aby wziąć ją za rękę, pocałować czy przytulić i pokazać wprost Twoje intencje, tylko starałeś się być jebanym przyjacielem. Jeżeli Kobieta wyczuła w Tobie przyjaciela, to ciężko będzie Ci zmienić to. Po prostu pokazuj swoje intencje od początku, gdy wyczujesz, że po drugiej stronie także jest zainteresowanie Twoją osobą. To jest niesamowicie pociągające. Kobiety lubią czuć się pożądane.

Wychodzenie ze strefy komfortu to robienie tego wszystkiego co przyprawia Cię o paraliż. Czy będzie to:

  • zagadanie do seksownej Kobiety w klubie
  • taniec breakdance na ulicy i zbieranie kasy do kapelusza
  • rozmowa z obcymi ludźmi na tematy tabu
  • skok ze spadochronu
  • mówienie wprost tego co się myśli w sytuacji, gdzie każdy się boi odezwać

To zależy wyłącznie od Ciebie. Każdy ma swoje rzeczy, które go paraliżują. Za każdym razem musisz tylko sobie przekalkulować ryzyko, które będzie wiązało się ze złamaniem strefy komfortu – jeżeli jest to publiczne ośmieszenie się na wieki w Twoim środowisku lub poważne złamanie prawa – nie rób tego. Jeżeli jednak jest to zrobienie czegoś wśród ludzi, których nie znasz i nie grozi Ci za to żadna poważna kara prawna czy finansowa to … dlaczego nie spróbować? Im więcej takich sytuacji tym pewniej będziesz się czuł w błahych codziennych sprawach.

Nie będę się teraz rozwodził na temat pewności siebie, ale polecam Ci zgłębić temat pracy zwiększeniem pewności siebie. Google jest pełen informacji na ten temat, nie zamierzam go kopiować.

Szacunek dla Kobiet

Tak jak pisałem wyżej. Szacunek dla Kobiet to coś bardzo ważnego i potrzebujesz tysięcy godzin spędzonych na rozmowach z Kobietami, aby je tak naprawdę poznać i zgłębić czego potrzebują. Gdy trafisz już na swoją wymarzoną będziesz wiedział o co pytać, co ją kręci, czego pragnie w życiu – po prostu ją spytasz.

Szacunek dla Kobiety to nie jest tylko i wyłącznie odsuwanie krzesła w restauracji. To jest przede wszystkim nie ocenianie jej. Jest takim samym człowiekiem jak Ty i bardzo często ma podobne pragnienia, dlatego jeżeli na pierwszej randce idzie z Tobą do łóżka to nie znaczy, że jest łatwa – to znaczy, że bardzo ją pociągasz i ma takie same pragnienia jak Ty. Jeżeli się źle czuje, bo ma okres to możesz tylko i wyłącznie być dla niej w te dni wyrozumiały i naturalnie zawsze pamiętaj kiedy Twoja Kobieta ma okres – będziesz mógł łatwo przewidzieć jej nastroje i dostroić się do tego.

Nie walcz z Kobiecymi emocjami – nie warto. Musisz zrozumieć i zaakceptować fakt, że Kobiety są istotami emocjonalnymi, dlatego gdy Ty myślisz logicznie, a Kobieta emocjami to nie denerwuj się tylko weź na to poprawkę. Ona prawdopodobnie dojdzie do takich samych wniosków co Ty, ale w zależności od fazy cyklu będzie potrzebować na to czasu. Zrozumienie emocjonalności Kobiet jest dla Ciebie chyba największym wyzwaniem, bo osobiście stwierdzam, że nic tak nie potrafi wkurwić faceta i wyprowadzić z równowagi jak Kobieta, której nie rozumie. Dlatego właśnie potrzebujesz nauczyć się kobiecej logiki i wyprzedzać w przewidywaniach jej zachowania. Nie jednej Kobiety, ale wszystkich Kobiet. Jedyne w jaki sposób możesz to osiągnąć to zacząć większość Kobiet traktować jak kumpli i bardzo szczerze z nimi rozmawiać. Nie bać się zadawać trudnych pytań, dzielić się swoimi przemyśleniami, obawami czy emocjami.

Ktoś mógłby zapytać: „Na chuj mam się dostrajać do Kobiet?” Otóż po to drogi kolego, że wtedy życie będzie Ci dużo prostsze i milsze kiedy zaczniesz akceptować trudne chwile Kobiet i umieć sobie z nimi radzić. Ta wymarzona z pewnością Ci tego nie zapomni.

Bycie dobrym kochankiem

Temat tabu kurwa wśród mężczyzn. Nie rozumiem tego, ale tak jest. Być może nie wiesz, ale Kobiety rozmawiają między sobą o seksie w zupełnie inny sposób niż mężczyźni. Facet raczej zgrywa super chojraka, pewnego siebie cwaniaka natomiast Kobiety rozmawiają między sobą o tym czy facet spełnia ich potrzeby. To jest cholernie ważne, bo nikt z nas nie rodzi się dobrym kochankiem i nie nabywa tych umiejętności ot tak. Tutaj trzeba po prostu dużo czytać, rozmawiać z Kobietami na ten temat.

Jest mnóstwo publikacji/książek na temat tego jak sprawić Kobiecie przyjemność w łóżku. Musisz poznać wszystkie zasady bo nie ma lepszej nagrody niż zadowolona i usatysfakcjonowana Kobieta w łóżku. Ona odwdzięczy Ci się tym samym. Pamiętaj jednak, że każda jest inna dlatego podstawowe pytanie jakie możesz zadać Kobiecie po pierwszych kilku stosunkach to:

Jakie są Twoje fantazje erotyczne?

Ty masz różne fantazje, Twoja przyszła Kobieta także, ale nie spełnisz swoich jak nie zaczniesz spełniać jej fantazji. To najfajniejsza rzecz jaką można wspólnie robić w związku. Naturalnie musisz zbudować tak duży poziom zaufania u Tej kobiety, aby nie obawiała się podzielić z Tobą fantazjami erotycznymi.

Tematem tabu wśród Kobiet jest jednak fakt, że prawie każda uwielbia ostry seks, tylko wstydzi się do tego przyznać. Poczytaj sobie literaturę erotyczną dla Kobiet, różnego rodzaju artykuły – wszędzie tam są marzenia o silnym mężczyźnie, który bierze to na co ma ochotę. Nie pyta jej o zdanie tylko jest bardzo, ale to bardzo dominujący.

Oczywiście bez popadania ze skrajności w skrajność, bo Kobiety lubią także leniwie, powolnie, delikatnie – wszystko trzeba dostrajać do nastroju i stopnia podniecenia, a przede wszystkim urozmaicać. Myślisz, że dlaczego książka „50 twarzy Greya” jest światowym bestsellerem? Polecam Ci ją przeczytać aby nauczyć się kobiecej seksualności – przynajmniej pierwszą część. Większość Kobiet oczywiście powie, że nie kręci ich BDSM, ale nie to jest głównym motywem. Zarówno w książce oraz w filmie postać Christiana Greya (głównego bohatera) jest dla nich niesamowicie podniecająca, ponieważ jest on bardzo pewny siebie, nie tolerujący sprzeciwu i pokazujący swoją władzę i dominację na każdym kroku. Jest to postać jednak bardzo mocno przerysowana, ponieważ w prawdziwym życiu nikt nie znosi wiecznej dominacji. Zawsze musisz kalibrować i dostosowywać się do preferencji partnerki.

Im więcej będziesz miał otwartych przyjaciółek, które będą z Tobą o wszystkim rozmawiać, tym bardziej zrozumiesz kobiecą seksualność. W większości przypadków jest ona ukryta i nie zdajesz sobie sprawy co w sobie kryje. Czasami zbudowanie takiego poziomu zaufania, aby Kobieta się w pełni na Ciebie otworzyła i zaczęła o tym rozmawiać zajmie Ci sporo czasu, dlatego musisz ją przewidywać, testować, eksperymentować – bez rozmów to się nie odbędzie. To temat, który tak naprawdę powinieneś zgłębiać przez cały czas, ponieważ jest bardzo złożony.

Niestety w Polsce to temat tabu, ponieważ jesteśmy raczej zamkniętym społeczeństwem w stosunku np. do Skandynawów. Dlatego właśnie panuje przekonanie, że o wielu sprawach nie wypada mówić albo ujawniać ich, ponieważ można być źle odebranym czy ocenionym. Właśnie z tego powodu jeżeli chcesz, aby Kobieta czuła się przy Tobie otwarta i zaufała Ci, to nie oceniaj ani jej ani innych w jej obecności. Jeżeli wyczuje w Tobie, że nie jesteś typem, który wydaje osądy do innych Kobiet typu: cnotka, puszczalska, łatwa, grzesznica, pusta etc to nie będzie obawiała się otworzyć przed Tobą.

Twoja zdolność radzenia sobie w życiu

Niestety znów podejmę ten temat, ale Twoja praca i Twoje zarobki są bardzo ważne. Nie dla Kobiet, ale dla Ciebie samego. Jak zamierzasz być pewnym siebie facetem i czuć się szczęśliwy sam ze sobą gdy klepiesz biedę? Jeżeli będziesz mógł sobie pozwolić na więcej, realizację marzeń które można kupić za pieniądze to będziesz po prostu szczęśliwszy.

Nie słuchaj ludzi, którzy mówią że pieniądze szczęścia nie dają – to są osoby, które ich nie mają. Tak naprawdę to właśnie zdolność przyciągania kasy powinna być dla Ciebie na początkowym etapie życia najważniejszą sprawą. Rozwijanie siebie, swoich umiejętności, budowanie kariery zawodowej to najlepsze co możesz zrobić dla siebie samego, swojej przyszłej Kobiety i przyszłych dzieci. Kiedyś przyjdzie czas gdy przestanie to być dla Ciebie najważniejszy cel w życiu, ale jeżeli skończyłeś właśnie 20 kilka lat i nie czujesz się spełniony w tej kwestii to pracuj nad tym usilnie.

Rozwijaj się, bądź ambitny – właśnie po to aby w wieku 30+ lat powiedzieć sobie: Tak osiągnąłem poziom, który mnie satysfakcjonuje. Teraz mogę całą swoją energię skupić na czymś innym.

Żeby była jasność nie namawiam tutaj do łożenia na Kobiety czy zatracania się tylko w zarabianie pieniędzy. Chodzi mi o to, abyś był ambitny i wiedział, że Twoje dzisiejsze wybory będą miały wpływ na Twoje przyszłe zarobki. Jeżeli gdzieś pracujesz i zarabiasz marnie, ale nie robisz nic aby to zmienić, nie wykazujesz inicjatywy, jesteś biernym aby się tylko prześlizgnąć przez 8h dziennie, to nie licz na szersze perspektywy, docenienie w pracy, podwyżkę czy cokolwiek innego. Mówię to z pozycji osoby, która przeszła tę drogę i od wielu lat zarządza ludźmi.

W tej chwili mamy trend „work-life balance”. Młodzi ludzie nie chcą się poświęcać pracy i spędzać całego czasu w niej. Zajebiście!!! To dla Ciebie mega szansa, ponieważ dużo łatwiej się wybijesz, jeżeli tylko będziesz bardziej ambitny niż 95% Twoich rówieśników. Uważam, że work-life balance można osiągnąć dopiero, kiedy za młodu udowodniło się swoją wartość i pokazało, że jest się kimś zajebistym. Wtedy przychodzi inny czas, zupełnie inna perspektywa.

Oczywiście możesz także założyć własny biznes, nawet jakiś start up czy coś. Naturalnie gorąco do tego zachęcam i namawiam byś właśnie o tym myślał, ale… nie mam złudzeń, że jednak większość osób się tego po prostu boi lub nie jest na tyle kreatywna/innowacyjna, aby porwać się z motyką na słońce.

Podsumowanie

Drogi Mężczyzno! Jak widzisz…to tylko skrótowa pigułka do tego, abyś właśnie był Mężczyzną przez duże M. Być może część wiedziałeś, być może niewiele Ci do tego brakuje, być może…przestaniesz się oszukiwać i zaczniesz przechodzić wewnętrzną przemianę dla siebie samego. Po to by w 1 kolejności być szczęśliwy sam ze sobą, a po 2 by być atrakcyjną osobowością przyciągające Kobiety Twoich marzeń.

Jednak bardzo ważna uwaga – im bardziej zaczniesz to robić, rozumieć Kobiety, być pewniejszy siebie, lepiej wyglądający fizycznie to Twoje wymagania zaczną rosnąć. Zaczniesz dostrzegać, że chcesz zupełnie innych Kobiet niż wcześniej. Nie bój się także mówić im o swoich oczekiwaniach i stawiaj pewne wymagania. Nie bierz wszystkiego jak leci – szanuj się.

Pewnie będziesz miał mnóstwo różnych relacji aż dojdziesz do tego jakiej Kobiety pragniesz i jaka osobowość jest dla Ciebie najbardziej pociągająca. Wtedy jeszcze bardziej będziesz chciał nad sobą pracować kiedy już taką poznasz. Fantastyczna i wymarzona Kobieta to nie piękna buzia, piersi, tyłek, ale przede wszystkim inspirująca osobowość, obok której będziesz chciał się budzić każdego dnia i całować na przywitanie lub pożegnanie. To ktoś z kim będziesz się czuł swobodnie jak z najlepszym przyjacielem – to Kobieta, która będzie Twoją najlepszą przyjaciółką i kochanką w jednym i v-ce versa. Życzę Ci byś doznał tego mistycznego przeżycia… bo warto! 😉 tylko nie zcipiej wtedy i pamiętaj co ją przyciągnęło. Zostań zawsze mężczyzną.

Powodzenia!

Polub mnie na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *