Czego może żałować mężczyzna przez całe życie?

Ten tekst jest dla absolutnie wszystkich mężczyzn – w każdym wieku. Nawet jeżeli Was jeszcze nie dotyczy lub jeżeli nie zdajecie sobie z tego sprawy, że może Was dotyczyć. Po prostu warto przeczytać. Z góry ostrzegam, że może to być bardzo niepopularny tekst i dość kontrowersyjny. Zawsze miałem jasne i proste zasady w tej kwestii, ale dopiero teraz zrozumiałem jak bardzo ważne jest to, by walczyć by tej największej w życiu porażki nie ponieść.

 

To kwestia refleksji tego jak bardzo mamy wpływ na swoje życie i jak bardzo pewne decyzje mogą na nim zaważyć… Zastanawiacie się czym według mnie jest największa porażka jaką może ponieść w życiu facet?

 

 …Kiedy nie wychowuje w 100% swoich dzieci, bo musi je dzielić z innym mężczyzną! 

 

Chuj z tym kim jest ten facet. Chodzi o sam fakt! Nie wyobrażam sobie by nie móc patrzeć na to jak moja córka robi pierwsze kroki, słowa, chodzi na randki. Nie móc być blisko kiedy się cieszy i smuci. To jeszcze nic…ale najbardziej nie zniósłbym tego, że matka mojego dziecka weszła w związek z innym facetem i to on współdecyduje o jej wychowaniu. Owszem napisałem artykuły, w których namawiam do odejścia Kobiety, które są nieszczęśliwe w związkach. Pisałem, że dzieci będą szczęśliwsze przynajmniej z jednym szczęśliwym rodzicem chociażby tutaj:

Rozwód a dzieci? Wzruszający list 5-letniej Małgosi do nieszczęśliwej mamy.

Lub ten:

Toksyczny związek to trudna miłość. Urwij to natychmiast!


Podtrzymuje to nadal, bo żadne dziecko nie zasługuje na to, aby cierpieć z powodu dwójki ludzi uprawiających seks bez konsekwencji. Jest jednak druga strona medalu…można temu kurwa zapobiec!

Jest nim ojciec, któremu to w 95% przypadków zawsze jest odbierane dziecko. Może on się tylko spotykać z nim na “widzenia”. Nawet jak dziecko jest 50/50 dzielone to jego matka może związać się z innym facetem, który siłą rzeczy także będzie je wychowywał. Kobieta też nie zaakceptuje innej matki w życiu mężczyzny to logiczne, ale tekst piszę z perspektywy wyłącznie mężczyzny do innych mężczyzn.


Nawet jeżeli nie masz jeszcze dziecka, a nawet jeszcze Kobiety to spróbuj to sobie wyobrazić. Dziecko noszące Twoje nazwisko. Twoje geny, a nagle zupełnie obcy Tobie facet ma je nosić na rękach, pomagać przy lekcjach, karcić za złe zachowanie i zabierać na lody. Spróbuj to tylko sobie wyobrazić…

Będziesz ojcem do końca swoich lub jego dni. Każdego dnia. Nawet jak nie będziesz mieć kontaktu z własnym dzieckiem to będziesz OJCEM, który je stworzył. Nieważne w jakich okolicznościach, ale byłeś współtwórcą tej małej a później większej istotki na tym świecie.

Oddanie kwestii wychowania obcemu mężczyźnie będzie Twoją największa porażką jaką tylko możesz ponieść.

Są dwie opcje, w których będziesz musiał “dzielić się” wychowaniem swojego dziecka z obcym facetem:


Bezmyślny seks z Kobietą, która nie jest szczytem Twoich marzeń

To jeden z bardzo częstych przypadków. Jest spora grupa facetów, którzy są chodzącymi seksmaszynami, którzy seks traktują jak sport. Tak samo jak piłka nożna, siłownia czy bieganie. Po prostu idą do klubu, wyrywaja pannę i spędzają ze sobą noc. Ok – nawet jeżeli nie wszyscy to zdarzają się w życiu takie chwile, w których mają po prostu brzydko mówiąc ochotę kogoś “zerżnąć” bez poznania danej Kobiety szczegółowo.

 

Właśnie to może być przyczyną największej Twojej porażki życiowej, jeżeli ta przypadkowa Kobieta nie będzie Twoją jedyną i wymarzoną partnerką życiową. Ok…może nawet przemęczycie się rok, dwa, trzy… ale to się rozpadnie. Rozejdziecie się, a TWOJE dziecko zostanie z tą Kobietą.

Czy kiedyś się nad tym zastanawiałeś, że takie wypadki mogą chodzić po ludziach? Owszem strach przed ciążą nie może być czymś co Cię we wszystkim blokuje, ale to na facecie spoczywa moim zdaniem największa odpowiedzialność. Dlaczego…? Rzadko się słyszy o sytuacjach, w których Kobieta bezczelnie uwiodła/upiła/wykorzystała faceta bo ją cipka swędziała.

 


To facet ma więcej do stracenia, gdy Kobieta która nie jest jego partnerką życiową urodzi mu dziecko. To on nie stworzy z nią rodziny, bo nawet nie chce. Pewnie są na świecie takie Kobiety, które chcą po prostu “zapładniacza” bo czas im się kończy i mają w nosie z kim je wychowają. Facet nie ma takiej możliwości. Bardzo rzadko to facet “załatwia” sobie matkę, a później to dziecko zostaje z nim poza oczywistymi patologicznymi lub tragicznymi sytuacjami życiowymi.


Dlatego jeżeli nie jesteś w 100% zabezpieczony i nie jesteś gotowy dzielić życie z daną Kobietą to
nie idź z nią kurwa do łóżka! A jeżeli już idziesz…to nie doprowadzaj do pełnego stosunku czyli kolokwialnie mówiąc: NIE ZAMOCZ!

 

Co Ci rekomenduje? Zacznij poznawać DOBRZE Kobiety, z którymi sypiasz. Zacznij rozpoznawać co w nich lubisz, co Ci przeszkadza, jakiego chcesz związku, co sprawia Ci szczęście oraz wręcz przeciwnie – czego dokładnie nie chcesz. Nie możesz traktować ich wyłącznie przedmiotowo.

Czytaj także: Toksyczne cechy Kobiety. 4 oznaki, które mówią: UCIEKAJ!


Wiedz, że masz więcej do stracenia kiedy za chwilę zapomnienia będziesz żałował całe swoje życie!

 

Wszystko jest dobrze, ale w pewnej chwili zaczyna się pieprzyć

No właśnie… Przecież czasami czujecie, że to jest to. Dziecko pojawia się tuż po ślubie, jesteście szczęśliwym małżeństwem…aż tu nagle po max 3-4 latach zaczyna być bardzo źle. Nie możecie na siebie patrzeć i dochodzicie do wniosku, że dla Was oraz dziecka będzie najlepiej gdy się rozstaniecie.

 Nie będzie kurwa lepiej! 

Będzie zawsze dzieckiem, które ma 2 tatusiów i dwie mamy jak się z kimś zwiążesz. No dobra – czasami matka Twojego dziecka po prostu nie będzie już miała tego szczęścia i sobie nikogo nie znajdzie (czego szczerze jej nie życzę). Owszem – czasami faktycznie jest tak źle, że nie ma już żadnego ratunku, ale….


Piszę tego posta właśnie po to, aby uświadomić każdemu facetowi, że ma wybór. Może zmienić bieg wydarzeń, wtedy kiedy tylko to się rozpocznie.

To nie faceci są tymi, którzy przeważnie walczą o związek. To nie faceci są tymi, którzy pierwsi wyciągają rękę i rozpoczynają KOMUNIKACJĘ.

To chore. Nie faceci walczą o związek, ale po rozstaniu to oni najwięcej tracą wbrew pozorom.

Przesłanie jest głębsze niż się spodziewasz…WALCZ wtedy kiedy, jeszcze nie ma głębokiego kryzysu.

 

W każdym kryzysie winne są obie strony. To co możesz zrobić to zadbać o to, by Twojej winy było jak najmniej. Pracować nad sobą.  Pracować nad kompromisami, które możesz w sobie wdrożyć. Pracować nad tym, co ją wkurwia najbardziej, a co nie jest dla Ciebie deal-breakerem.

W przeciwnym wypadku, gdy się rozstaniecie stracisz coś więcej niż tylko żonę i pieniądze…stracisz możliwość bycia JEDYNYM ojcem dla swojego dziecka.

 

 

Czy zawsze jesteś winny?

Nie zawsze. Czasem po prostu jej coś odjebie i Cię zdradzi lub przestanie Cię kochać. Nie namawiam Cię, by zostać z nią za wszelką cenę i żyć z kimś, komu nie możesz ufać. Czasem tak się po prostu dzieje, że ponosisz porażki. Jedne porażki da się wyprostować, a inne po prostu nie! Czasami po prostu Kobiecie odpierdziela po kilku latach związku.

Czasem tak się po prostu dzieje, że podjęliście oboje błędne decyzje życiowe, bo byliście za młodzi, bo nie potrafiliście przewidywać przyszłości. Nie ma Twojej winy, ale mimo wszystko to Ty ponosisz porażkę, bo inny facet jak Twoja żona zacznie randkować będzie wychowywał Twoje dzieci. Nigdy się z tym nie pogodzisz i będziesz tego żałował przez wiele lat. Ja sobie tego osobiście nie wyobrażam, ale wiem że również mnie może to spotkać, czego bardzo nie chcę.

Nie potępiam mężczyzn, którzy rozeszli się ze swoimi połówkami pomimo dzieci w związku, bo wiem że zawsze są dwie strony medalu.

 

Co możesz w takim razie zrobić, aby od najmłodszych lat zapobiegać PORAŻCE?


W zasadzie to jest właśnie kwintesencja tego artykułu. Możesz zrobić w życiu dla siebie tylko dwie rzeczy, aby nie dopuścić by inny, obcy chłop wychowywał TWOJE dziecko. Twojego skarba, który powstał z Twoich genów.

 

  1. Bardzo rozsądnie dobierać i prześwietlać Kobiety, z którymi sypiasz. Do tego potrzebujesz lat praktyk, spędzania ogromnej ilości czasu z róznymi Kobietami oraz rozmawiania “ze sobą” czego tak naprawdę chcesz od życia.
  2. Każdego dnia dbać o związek z ukochaną Kobietą, z którą masz dziecko lub….w ogóle nie doprowadzać do jego narodzin i zerwać z nią zanim ono pojawi się na świecie.

 

Nie możesz nic innego zrobić w życiu, by do tego nie doprowadzić. To wszystko można skrócić wyłącznie do trzech słów, które powinny być przesłaniem każdego faceta w życiu:

 

ZAPOBIEGAJ

PRZEWIDUJ

WALCZ !!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że dokładnie zrozumiałeś moje przesłanie. Masz bardzo wiele do stracenia. Zła decyzja, gorszy rok lub dwa może zadecydować o całym Twoim życiu. Musisz bardzo rozsądnie dobierać Kobiety, z którymi wchodzisz w związek lub po prostu sypiasz.

Przemyśl to….i odpowiednio przewartościuj swoje życie. Zastanów się co jest lub może być dla Ciebie najważniejsze w życiu… Od relacji, związków wszystko się zaczyna, ale konsekwencje tego mogą ciążyć na całym Twoim jestestwie na tym świecie. Żyj odpowiedzialnie i nie żałuj niczego.

 

Mężczyzna Szczery Do Bólu